Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Meyve nihayetinde canım akşam yemeğinde ki yoğurdu kısıp tek ara öğüne düşürüp hem bir anda vücuda giren şekeri yoğurtla tolere edebilirsin
Hımm tolere etmeyi hiç düşünmemiştim canim gayet güzel yapicam yarina
Yok ne kusuru belki ben etiket yapamamış indir.😘
Tatlı isteği dönemlerinde güzel oluyor o tarif. Dışardan yağ yok un yok şeker yok❤️ tahin yağlı gerçi ama sayılmaz o 😅
Evet çok iyi bir alternatif bende bir kaç tarif görmüştüm ama benim gördüğüm tarifler böyle değildi Bunu da yapacağım ama
Sıkıntıdan bende buraya sariyorum. Gelene geçene laf atiyom kimse kızmaz inşallah 😅
Yatak odasının duvarları ve dolabını siliyorum. Gelgit daha bir duvar sildim. Bı yandan çamaşır yıkanıyor. Perşembe temizlikçi gelecek. Yavaş yavaş oralarida yapsam mı diye düşünürken bı odada yıkılıp kaldığımı fark ettim 🤣🙄🤔
Kolay gelsin canım
Yok izlemedim. Benim boy ondan uzun. Elime bezi verdi senin boyun uzun şurayı sil bakayım dedi. Çıktım sildim 🙄😅
Sonra sen orayı yaparken ben banyoya geçiyorum dedi 🤔😁
Annemle temizlik yaptığım zamanlar aklıma geldi ❤️
Ben şok :KK57:
Sporumu bitirdim :KK49::spor: duşumu alıp çıkacağım. Benim kıza alişveriş yapacağız . Akşam görüşürüz fıstıklar 😘🌼
Spordan sonraki o hafifleme hissini çok seviyorum �nşallah bol eksileri görürüz canım
Pazar günü çok hareket bereket getirir mi bilmem tatlım ama ben de farklı değilim. Sitenin bahçesinde atıl bir kedi evi vardı. Onu temizledim dayadım döşedim kedim için. Huzur verici tek aktivitem bu oldu. Yağmur başladı Antalya'da. Deli yağar bizim yagmurlar. :confused: senin de huzurlu bir günün olsun. Buradan sana bir gıdım enerji gönderiyorum. :21::21:Geri kalan da anca beni idare eder. :KK54:
Hocam ben sana Ankara'da sanıyordum Antalya'da mısın büyük sevaba girmişsin Allah kabul etsin
Kızlaaarrr varsa gününuz veya misafir ağırlıcaakk alınn size mükeemmmeeelllll masa

Ay sirf su kinolali kısıri yapmak için kinoa aldım Dün akşam Hepsi çok güzel gözüküyor
Dün öyle oldu, bugün normale döndüm
Afiyet olsun canım
Oo Karşı takım çalışıyor
Benim kk ya birseyler oldu ama çözemedim alıntı etiketleme falan filan çıkmıyor var bi sorun
Neyse hazır girmişken menümu yazayım
Sabah
3 catal soğanlı yumurta omlet

1 elma

Akşam
6 adet mercimekli kofte
Marul
Yesillik
Ayran
Su fazla içemedim bugun
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Bayağı az yemişsin Afiyet olsun canım
5 Kasım
9.30 Meyveli yulaf lapası
11.00 omlet bir yumurta kadar , peynir , marul
13.00 Kahve
15.30 Dört kaşık mercimek yemeği , bir servis kaşığı et sote, ayran
yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun hocam Senin de bayağı az

Evet çok iyi bir alternatif bende bir kaç tarif görmüştüm ama benim gördüğüm tarifler böyle değildi Bunu da yapacağım ama

Kolay gelsin canım

Spordan sonraki o hafifleme hissini çok seviyorum �nşallah bol eksileri görürüz canım

Hocam ben sana Ankara'da sanıyordum Antalya'da mısın büyük sevaba girmişsin Allah kabul etsin

Ay sirf su kinolali kısıri yapmak için kinoa aldım Dün akşam Hepsi çok güzel gözüküyor

Afiyet olsun canım

Oo Karşı takım çalışıyor

Evett ya kinoa kısırı çok meşhur buara okadar güzel oluyormu bilemedim

Benim kk ya birseyler oldu ama çözemedim alıntı etiketleme falan filan çıkmıyor var bi sorun
Neyse hazır girmişken menümu yazayım
Sabah
3 catal soğanlı yumurta omlet

1 elma

Akşam
6 adet mercimekli kofte
Marul
Yesillik
Ayran
Su fazla içemedim bugun
Bende de aynı sıkıntı var..ne bildirim ne uyarı geliyor

Kolay gelsin canım

Afiyet olsun canım

Oo Karşı takım çalışıyor

Beth hocam maşallah alintilarina kaptanlığın hakkını vermişsin :KK9::KK9::KK9:
Eş ailesi Ankara'da yaşıyor bir ayağımız da orada kaptanım.
Menüm kalem olarak az görünüyor ama bayağı doyurucuydu. Çeşidi artirirsam mide sıkıntısı yaşıyorum. Ara öğün o yüzden yok bende. Bazen meyve yiyorum o kadar. 😘

Sağol canım iyi gezmeler
Sağol tatlım . 🥰
5 Kasım
9.30 Meyveli yulaf lapası
11.00 omlet bir yumurta kadar , peynir , marul
13.00 Kahve
15.30 Dört kaşık mercimek yemeği , bir servis kaşığı et sote, ayran
yazarhanim35 yazarhanim35
Hocam bu ne harika bir menüdür böyle 😍

Kolay gelsin canım

Afiyet olsun canım

Oo Karşı takım çalışıyor

Evet kaptancığım o hafiflik çok mutlu ediyor. 🥰 Amin işlh emeğimizin karşılığını alalım. 🙏🏻
Bende menümü paylaşayım
Kahvaltı
9 adet zeytin
1 dilim ekmek
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
1 buçuk tabak zeytinyağlı pırasa

🧿 maşallah çok güzel menü olmuş. Elhan hocam ile ikinizin menüsüne bakınca ben kendimi çok yemiş hissettim şuan 😃 Bolll... eksiler getirsin😊

Tabi ki yediklerinde özgürsün ama biz burada koca popislerinizi eritmek için birbirimize yorum yapiyoruz
Üslubunuza ayar verene kadar bana yorum yapmayınız. Eğer muhabbet bu şekilde devam edecekse hiç yorum yapmayınız.

Hayırlı akşamlar güzel hanımlar :) bugün iki öğün yaptım.
Kahvaltı görselde
Akşamda yarım kase mercimek çorbası içtim :) günü de kapatmış oldum:)

Eklentiler

• IMG_2186.jpeg
    IMG_2186.jpeg
    191,7 KB · Görüntüleme: 24
X