Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar gelemedim
Dün akşamdan beri hastaneyle uğraşıyoruz. Benim küçük biseyler yutmuş. Kusma karın ağrısı ile acile gittik onlar da bizi cerrahiye sevk etti. Sabah kalkıp çocuk cerrahiye gittik. Cikima yakın dedi. Sabah beri bekliyoruz hala çıkan yok
Canım çok geçmiş olsun 🥺 şu an nasıl

Merhaba kızlar gelemedim
Dün akşamdan beri hastaneyle uğraşıyoruz. Benim küçük biseyler yutmuş. Kusma karın ağrısı ile acile gittik onlar da bizi cerrahiye sevk etti. Sabah kalkıp çocuk cerrahiye gittik. Cikima yakın dedi. Sabah beri bekliyoruz hala çıkan yok
Çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl ? ☹️

Menümü yazıp telefonu şarja takmam lazım

Kahvaltı 12:00

Bir avuçtan az ceviz
Eisberg
Peynir

Akşam

Bir avuçtan baya az ceviz

3 kupa kahve
Su inşaAllah 1,5 lt ye yaklaşır

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun abla
Sabah serpme kahvaltı ekstra olarak sucuklu yumurta🥹
Öğlen 1 fincan tarcinli Türk kahvesi
Kahveden 2 saat sonra 2 dilim ananas
Akşam fırında tavuk patates yedim salata ile. 3 litre su 😘 yazarhanim35 yazarhanim35
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun 🥰
4 Kasım cumartesi:

11:00
2 haşlanmış yumurta
1/2 simit
2 dilim peynir

14:00
1 muz

17:00
1 tabak pırasa yemeği
1 tabak yeşil mercimek çorbası

2 litre su

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35 blonde ambition blonde ambition
Afiyet olsun 🥰

Menümü yazıp telefonu şarja takmam lazım

Kahvaltı 12:00

Bir avuçtan az ceviz
Eisberg
Peynir

Akşam

Bir avuçtan baya az ceviz

3 kupa kahve
Su inşaAllah 1,5 lt ye yaklaşır

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35
Değişik bir seviyedeyiz demek ki...menun oldukça azalmış tatlım. :KK60: Başarılar ve de kolayliklar dilerim. :KK5:

Kaptanım beni de gör beni de😱
Sebze olarak şişkinlik yapıyor mu normal de
Bilmem önceden hiç dikkat etmedim canim ama yapar mı acaba diye sordum. Aa görmediğim bir yorumun mu oldu canım eğer öyleyse bilerek yapmadım kusura bakma
Beth18 Beth18 ben o hurmayı yerken 2 yk yoğurdu krema gibi pütürsüz olana kadar çırpıyorum canım magnolia kupuna altına yoğurdu üstüne iyice ezilmiş cennet hurmasını onun üstüne de azıcık tahinle kırık ceviz atıyorum o kadar güzel oluyor ki 😍
Ayyy ama zaten kalori bombası bu böyle tahinle daha da kalorili olmaz mı canim? Ama bir öğün yerine öyle yapılabilir sanki di mi? Mesela öğle yemeği yerine . Tarif çok güzel kaydettim simdi

X