Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın kızlarrr :KK15:

FB_IMG_1696853246845.jpg

Merhaba kızlar gelemedim
Dün akşamdan beri hastaneyle uğraşıyoruz. Benim küçük biseyler yutmuş. Kusma karın ağrısı ile acile gittik onlar da bizi cerrahiye sevk etti. Sabah kalkıp çocuk cerrahiye gittik. Cikima yakın dedi. Sabah beri bekliyoruz hala çıkan yok
canım geçmiş olsun. şimdi nasıl?

Neredeyse 1 yıldır 38-40 beden kiyafetler alıyorum, uzun süredir beni bekliyorlar, ben de hep aynı şeyleri giyiyorum. Umarim yakında aldıklarımı giyebilirim.

Eger alacaksan da bence 1 tane falan alsan iyi olur.
Elbise şimdi alsamda giyemiyecegim diye vazgeçtim. Yaza doğru yeni bir değerlendirme yapayım belki normal beden bakarım o zaman 🤲
çok geçmis olsun😔 ah yavrucak insa saglicakla eve donersiniz arkadaşım💜
Evdeyiz canım çocuğun başındayım sürekli. Hastanede tutamam onu. Rabbim acil sorunlar vermesin 🤲
Ben trendyolu sildim
Neden ki🤔

GUzel canim. Ben de öyle öyle 10 kg vermiştim
Bu aralarda aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum ama çocuklardan sofrada bir şey kalıyor azıcık mesela atsan atılmaz ben de ağzıma ativeriyorum ee oruç bozuluyor malesef
Oruç olması kendimi kontrol etmem konusunda bana çok iyi geldi. Çünkü yiyecekleri ayarlamakta hep zorlandım. ara ara bişey olmaz diye atıştırdığım şeyler çok fazlaymış bunu farkettim. Birde vücut alışsa çok daha iyi olacak diye düşünüyorum :) Pazartesi başladım ben. Bir hafta olacak yani Şuan iyi gidiyor gibi:)

Hayırlı olsun kaptanm . 😍 Kaptanımıza da bu yakışırdı 😃

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun .
Sagol canim
Bende bu ara aralıklı oruca başladım kaptanım. Günü geç açıyorum, sabah 14:00 den önce bir şey yemiyorum
Evet güzel oluyor ve vücut baya yağ yakiyor
Rica ederim canım
:KK37:
Menümü yazıp telefonu şarja takmam lazım

Kahvaltı 12:00

Bir avuçtan az ceviz
Eisberg
Peynir

Akşam

Bir avuçtan baya az ceviz

3 kupa kahve
Su inşaAllah 1,5 lt ye yaklaşır

Elhan Elhan @yazarhanim35
Ne kadar az yemişsin :KK57:
Sabah serpme kahvaltı ekstra olarak sucuklu yumurta🥹
Öğlen 1 fincan tarcinli Türk kahvesi
Kahveden 2 saat sonra 2 dilim ananas
Akşam fırında tavuk patates yedim salata ile. 3 litre su 😘 @yazarhanim35
Afiyet olsun canimcim
Mantı kilo aldırmaz. Mantının miktarının çokluğu ve diyette yediğiniz zaman aralığı kilo aldırır. Tabaklarca yersek ve geç saatte yersek gibi. Aslında bu her besin için geçerli. Yediğim miktar sadece küçük bir kase. Diyette kısıtlama değil de porsiyon kontrolü yapmak hem sürekliliğe destek olur hem mahrum kalmayız sevdiğimiz yiyeceklerden. Kısıtlama daha çok diyeti bıraktığımızda o yiyeceğe saldırmamıza ve sürekli başa dönmemize neden olur görüşündeyim.

Yaşım 36 boyum 160 hedeflediğim kilo 54
Tabi ki yediklerinde özgürsün ama biz burada koca popislerinizi eritmek için birbirimize yorum yapiyoruz
Spor salonu hayırlı olsun kaptanım. :KK68:
Evet gorseldeki benim. Orası TRT 1' deki Gönül Dağı dizisinin çekildiği Sivrihisar' daki hayalî Gedelli Köyü...Taner' in evinin önü. :KK37:
Evet sana afiyet olsun demiştim. :confused:
Ay evet insallah hayırlı olur zayiflqrim yani sağlıkla zayiflarim şok diyet yapıyorum sonrasında daha çok kilo alıyorum hocam böyle daha iyi olacak gibi

Yaa ne güzel Bi dizi setine gitmişsin :KK37:

Oruç olması kendimi kontrol etmem konusunda bana çok iyi geldi. Çünkü yiyecekleri ayarlamakta hep zorlandım. ara ara bişey olmaz diye atıştırdığım şeyler çok fazlaymış bunu farkettim. Birde vücut alışsa çok daha iyi olacak diye düşünüyorum :) Pazartesi başladım ben. Bir hafta olacak yani Şuan iyi gidiyor gibi:)
ben de sabahı kaldırdım ama arada yiyorum. bazen de akşam yemeğinden sonra ara yapıyorum yine. onları da kaldırsam çok iyi olacak :110:

X