Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım harika menü olmuş Yarın eksi getirsin

Insalahh yaa sağol canım

Bana diyene bak ya hiç birşey yememissin sen asıl sen kesin eksi göreceksin inanıyorum
Uyuyamadğm için mi nedir bilmiyorum ama sabah akşam tartı sabit çıkıyor böyle bir tohaflık oldu bu hafta ama tabi bir anda düşedebilir belli olmaz ondan ümidimi kesmiyorum bakalım inşalh tartı sabah banada bir sürpriz yapıp ekside olsun.

Evet uyku nun da kilo da çok etkisi oluyor inşallah etkilemez canım yoksa bir şey yememissin Allah emeklerinin boşa çıkarmasın

Geçmis olsun blondem neler yaşadığını bilmiyorumm amaa rabbim kalbine rahatlık versin insaallahh

Dikkat dikkatt bu bir geri dönüş
Sabah limonlu kahve ve dukan birası
Kahvaltı 13.00
1 yumurtadan menemen
1 dilim peynir
Ara 16.30
7 badem
Sade Türk kahvesi
Akşam 18.30
1 kase tarhana çorbası
2 kaşık yoğurt
Buharda haşlanmış az zeytinyağlı limonlu brokoli

Elhan

Eklentiler

• IMG_20231102_182507_130.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 27
Dönüşü muhteşem olan menü sahibiiii afiyet olsun.

Geçmis olsun blondem neler yaşadığını bilmiyorumm amaa rabbim kalbine rahatlık versin insaallahh
Sağol canım teşekkür ederim. Hepimiz mutlu ve huzurlu olalım inşah.
İnşallah fazla etkilemez kursa gidiyorum ya sanki çok yorulmuş gibi aç hissediyorum halbuki oturuyorum
Canım kek açlık yapar . şeker insilün dengemizle oynaıp tekrar aç hissetmemize neden oluyor. Eve gidince 2 kaşık yoğurt ye varsa salatalık ye bastırsın seni
Hoş geldin dönüşün muhtesem olsun inşlh

Sevgili Masterfit Yarışmacılari yarın cuma bildirimlerinizi saat 13.00' e kadar aç karnına kaptanlarimizi ve beni etiketleyerek

Geçen Cuma :
Bu Cuma :
Fark. :
Kaptan Etiketi / Elhan

biçiminde fotoğrafli (tarih + nick ) paylaşmanızı rica ederim.
Bol eksili bir gün bizimle olsun.

gezegenfeza
Nergis 35
60kiloyum
Ysmnondr
blonde ambition
sibel_84
Efenin_Annesi
flziso
Ellssa
yazarhanim35
Beth18
Jou
s i d e l y a
Hayalkuran
menekse_kokusu
@kayipdunya
Mthn83
Aomine Daiki
Jasminium84
TemelinSafinazi
Mucizemsn
Ozzybal
@Chara-

Yarın güzel bir sonuçla geleceğim ben şahsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…