Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eki Görüntüle 3328107
Kızlar kargom gelmişken sizede fotografini çekip atmak istedim ben bu ekmekleri kullanmaya başladım 10 15 gündür o kadar güzeller ki tokluk hissi müthiş incecik dilimleri ama 1 tanesi bile kahvaltı için yeterli geliyor almak denemk isteyen olursa diye paylaşayım dedim✨✨✨
afiyetle ye canım. çok güzel. ben siyez ekmeğimi ekşi mayamla kendim yapıyorum. diğer atalık tam buğday unlarıyla da yapıyorum. çok güzel oluyorlar 🥰

Keşke yemekli olsa. Çaya geliyorlar. Okuldan öğretmen arkadaşlar. Kalabaliklarda. Erkek arkadaşlarda var :KK70:
Baş sağlığına geliyorlar muhtemelen. Bethin ceşitlerine alternatif olarak mercimek köfte , börek , bir de tatlı yeter tatlım. Gözüne az gelirse bir de salata olabilir. Garnitürlü makarna ,veya patates salatası :confused:

Aykırı bir yarışmacının ben abla ama 🤣🤣🤣 idare et

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sağ gösterip sol dan darbe gelir bence 🤣

Bayılıyorum fotograf çekenlere ve kadraji güzel ayarlayanlara bende fotoğraf çekmekten cekilmekten çok hoslanirim😚 çok uzattım sanada günaydın cnm
Aykırı bir yarışmacı değilsin bilakis cok tatlisin. :KK68:Sadece benim gibi çabuk alev alıyorsun . :KK14:
Sabit gelebilmek için göbeğim çatlıyor inanmalisin :KK51:

sibel_84 sibel_84 ne yedin hemşo bugün :confused:
Hurmacı ne yer. Tabiki 7 hurma ve yogurt
Baş sağlığına geliyorlar muhtemelen. Bethin ceşitlerine alternatif olarak mercimek köfte , börek , bir de tatlı yeter tatlım. Gözüne az gelirse bir de salata olabilir. Garnitürlü makarna ,veya patates salatası :confused:
Zeytinyağlı dolma yapıyoruz şimdi. İçli koftem vardı dolapta onu çıkartırım. Sabah börek saracagim. Eşimde baklava ile kurabiye alırız yeter dedi.

Bende menümü yazayimda cezaaaa almayayım değil mi Elhan Elhan hocam :KK70: :KK70:
Kahvaltı
Aç karnına dukan yaptim
Kahvaltı
7 hurma+2kasik yoğurt
Ara
1 fincan türk kahvesi+adetini unuttum badem ama fazla değildi ya 5 idi ya 6
Akşam
7 hurma+2 kaşık yoğurt
Kayısı çayı içeceğim. Bol kayısılı ve erikli yanında.
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Çok pis ceza veririm :sinirli:
Yine mi aynı menü :63:
Neyse bir daha okuyayım araya bir şey sıkışmış olabilir.
Hurma , yoğurt , hurm yoğu , hur , yoğ , badeeeeem :-)
Afiyet olsun. Bitti mi hurmalar :rolleyes:

Hurmacı ne yer. Tabiki 7 hurma ve yogurt

Zeytinyağlı dolma yapıyoruz şimdi. İçli koftem vardı dolapta onu çıkartırım. Sabah börek saracagim. Eşimde baklava ile kurabiye alırız yeter dedi.
İştah açacak her şey bir arada 🙈 bu menü tam bir sınav olmuş. Allah yardımcı olsun .

Çok pis ceza veririm :sinirli:
Yine mi aynı menü :63:
Neyse bir daha okuyayım araya bir şey sıkışmış olabilir.
Hurma , yoğurt , hurm yoğu , hur , yoğ , badeeeeem :-)
Afiyet olsun. Bitti mi hurmalar :rolleyes:
Yok bugün eşim yine almış. Sana ve hurmalarina calisiyoruz diyor. Sana al diyen kim oldu ki dedim. Yüzüme bakıyor. :KK70: :KK70:
İştah açacak her şey bir arada 🙈 bu menü tam bir sınav olmuş. Allah yardımcı olsun .
Amin canım. Dengeleriz inşallah.:ıslık::ıslık:

X