Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Jou Bebegimm nerdesiiinn
Bebegimm sorma daha yeni aldım elime telii tamda sen yazmışsın
Kızım hastada ateşi düşmeyince bide hafif öksürünce doktoruna gittik ilaclar verdi serum dedide daha dedim yapamayız onu zarzor elinde tutturduk acilde zaten anlıcağın ailecek perişaniz hiç boyle olmamıştık

Geçmiş olsun şimdi nasıl düştümü ateşibiraz.

Ayyy çok gecmıs olsun yaa keşke bebekler hıc hasta olmasa çok zor

Elhan çıtırım karnıbahar yaptın ya dündü herhalde karılık sebzeli çiğden koydun demi k.baharı .
Kereviz, havuç, karnabahari az bı yumuşayıncaya kadar haşladim canım. İki kaşık zeytinyağı, istediğin baharatlarla karıştırdım tepsiye döktüm. Sonra yumurta çırpıp üzerine gezdirdim fırına gönderdim. Tadı con güzeldi.

Eh iste oynuyo abla arada 2 gündür vardı diştendir dedik ama ciddiciddi hasta olmuş sonuclar temiz çıkınca bilemedik iste
Çocuklar hasta olunca böyle oluyor maaleef,keşke hiç hastalanmasalar,en azından sonuçları temiz çıkmış buda çok güzel bir haber canımcım .
Kereviz yok alınmaz hiç bizde,k.bahar aldım kocaman hatta dediği n gibi hazırlyıp yiyim eşim hayatta yemez çünkü.
Çok sağol çıtırım

Evettt sadece bogaz enfeksiyon olmuş bogazını üşüttü sıpamm

Afiyet olsun ellerine sağlık tatlışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…