Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım nasıl oldunuz ? İyileşebildiniz mi
Yok abla nerdeee bu salgın lanet miş bana kadındoğuma bulastı kesin ben ondan sonra düştüm yatağa basım sırtım heryerim ağrıdı ayakta zor duruyodum daha sini cok az toparlanıyorum tam toparlanıyodumki kocamda benim gibi olmaya başladı ilkgünki gibi sonra kızıma ates falan oyyy

Daha güçlü hayata tutunmanizi dilerim canım. Hastalık gelince tüm aileyi etkiliyor maalesef.

Severim böyle şeyleri bende deneyecegim
Teşekkür ederim bitanem Kuralları guncelledim yazı dilim biraz sert olmuş olabilir ama huzurlu ve güvenli ilerleyebilmemiz için bu şekilde oldu.
Bence çok güzel çok hokkali olmuş valla emeğine sağlık canım benim

Oy cnm kıyamam ya serum durduruyor benim kızlarda iğne yaptırıyoruz mecburen öyle düzenliyorlar güzel ter atıp uyuyorlar vücutları dinlenince rabbim şifa versin hepinize insallah çabucak anlatın insallah kuzum

Niye uyuyamıyorsun blonde ?
3 ay önce bir kaç tane taravma yaşadım. O haftalar zaten mecburen uyumuyordum ama sonra baktım ki o günlerden beri 3 aydır hala uyumuyorum. Kısacası böyle canım derinine inmeyelim yani iç karartıcı konular boşver. Ama ilgilendiğini görmek beni mutlu etti sağol.

Son düzenleme:
Okuldayim sabahtan beri ağzıma 7 hurma 2 kaşık yoğurt ve 5 adet badem aldım. Başka da bişi yok. Yarına misafirim var. Kara kara ne yapacağım diye düşünüyorum
Misafirine oneri olarak aklıma etli türlü, mercimek çorbası ve pilav geldi. Yanina salata ve bir kaç meze. Evvelsi gun ben de öyleydim ama beni baya tok tuttu

Artık rahatladiysan biraz ruhen akşamları papatya çayı içip uyumayı deneyebilirsin canim. Geçmiş oslun

İnşallah yaşadıklarının etkisi gecer rahat uyursun canım

Artık rahatladiysan biraz ruhen akşamları papatya çayı içip uyumayı deneyebilirsin canim. Geçmiş oslun
O tarz şeylere dikkat ediyorum ,bitki çayları içiyorum. Özellikle ileri saat öğleden sonra kahve içmemeye de çok dikkat ediyorum. Erken saatte kahvemi içip , gün içinde siyah çay hiç içmiyorum uykum kaçmasın diye. Yoğurtta uyku yapar derler oda çok sık hemen hemen her menümde var +ilaçta alıyorum ama malesef böyle canım. Herşey deniyorum. 1-2 aya tekrar ruhen daha güçlü hissedince elbette geçecektir. Çok teşekkür ederim. Çok sağol.
İnşallah yaşadıklarının etkisi gecer rahat uyursun canım
Evet canm inşallah hepsini unuturum . Sağol .

Sevgili arkadaşlar görmenizi, okumanızı istediğim mesaj alintida.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…