Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Peki böyle böyle geçiyor mu gerçekten hastaliklar
Hastalık varsa düzenli yaptırman gerekli. Hacamatın yetmediği noktada sülük konuyor. Ama rahatsızlığına göre beslenmene de dikkat etmen gerekli. Ben vücuttan özellikle de karaciğerden toksin atan, süzen mavi kantaron ve şahtere otunu delmeyip bir süre kür yaptım.
Benim gittiğim yer islami usüllere uygun yapıyor. Temiz, güvenilir ve bilinçli uyguluyor.

Bizde aynı 😔
Ben küstüm, gelip gönlümü alacağına o da küsüyor, en son yine ben konuşuyorum 😔
Evet ya ben de duramıyorum hic
Eki Görüntüle 3328107
Kızlar kargom gelmişken sizede fotografini çekip atmak istedim ben bu ekmekleri kullanmaya başladım 10 15 gündür o kadar güzeller ki tokluk hissi müthiş incecik dilimleri ama 1 tanesi bile kahvaltı için yeterli geliyor almak denemk isteyen olursa diye paylaşayım dedim✨✨✨
Markası ne canim?
Hastalık varsa düzenli yaptırman gerekli. Hacamatın yetmediği noktada sülük konuyor. Ama rahatsızlığına göre beslenmene de dikkat etmen gerekli. Ben vücuttan özellikle de karaciğerden toksin atan, süzen mavi kantaron ve şahtere otunu delmeyip bir süre kür yaptım.
Benim gittiğim yer islami usüllere uygun yapıyor. Temiz, güvenilir ve bilinçli uyguluyor.
Anladim canim Allah kolaylık versin.

Kayısı çayımi dua ederek içiyorum Allahim bu içtiğim çayı bagirsaklarimi çalıştırsın diye içiyorum niyetimi kabul et diyerek:KK61: inşallah kabul eder
Aminn canım bol eksilerin olsun
Afiyet olsun kankişim :KK60:
Sagol kuzucum☺😍
Bir gece kuşu daha
Hiç sorma 3 den beri uyanigim
Ooo afiyetler olsun cancağızım superrr
Eki Görüntüle 3328107
Kızlar kargom gelmişken sizede fotografini çekip atmak istedim ben bu ekmekleri kullanmaya başladım 10 15 gündür o kadar güzeller ki tokluk hissi müthiş incecik dilimleri ama 1 tanesi bile kahvaltı için yeterli geliyor almak denemk isteyen olursa diye paylaşayım dedim✨✨✨
Afiyetle ye canim

Eki Görüntüle 3328107
Nerden aldın bebiş bende alıyım ihtiyacım var tok kalmaya 😂

Eki Görüntüle 3328107
Bana sert gelmişti bu ekmekler. Hâlâ buzluğumda duruyor

X