Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan abla hayırlı olsun tebrik ederim
@zipzip Elif nerde nasılsıniz herkes iyi mi
Hoş geldin Simaycim
Teşekkür ederim canım. Darbe yaptım sayfayı ele geçirdim.
Elif kaptan iş insanı oldu çalışıyor uzun zamandır. Şu an İstanbul'da Boğaz' da muhtemelen sevdicegiyle kahve yudumluyordur . Zipzip- keyifli saatler.
Sen nasılsın iyi misin bitanem.

Afiyet olsun kaptanım güzel seçim hurma yoğurt.
Saol ablacım bencede perşembeye yakışır bir sistem
Offf yine döktürmüşsün valla yarın kaç verdin çok merak ediyorum kaptanım afiyet olsun
Bende merak ediyorum reglim de geldi gelmek üzere ama
Rica etsem ilk sayfadaki kuralları okuyup beğendim atarsanız görüldü olarak kabul edeceğim kizlar. Etiketlemiştim hepinizi.
Ablacım beğendim ama doğru yerimi bilemedim

Ay en sinir olduğum şey ya. Benim eşim de öyle biraz. Tartışırız o ya da ben haklı olurum farketmez sessiz kalır. Sonra ben konuşmak zorunda kalırım tutamam kendimi ve hep ben barisirim asla kus duramam
Bizde aynı
Ben küstüm, gelip gönlümü alacağına o da küsüyor, en son yine ben konuşuyorum

Tam isabet tatlım Kurallari bilmiyordum dememen için senet aldım senden
Aykırı bir yarışmacının ben abla ama idare et
İçin rahat olsun tatlimm
Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sağ gösterip sol dan darbe gelir bence
Bayılıyorum fotograf çekenlere ve kadraji güzel ayarlayanlara bende fotoğraf çekmekten cekilmekten çok hoslanirim çok uzattım sanada günaydın cnm

Kızlar kargom gelmişken sizede fotografini çekip atmak istedim ben bu ekmekleri kullanmaya başladım 10 15 gündür o kadar güzeller ki tokluk hissi müthiş incecik dilimleri ama 1 tanesi bile kahvaltı için yeterli geliyor almak denemk isteyen olursa diye paylaşayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…