Popüler Konu LenaG ile MasterFit

halay.gif

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::halay::halay::halay::halay::halay:
Halaa gülüyorum :KK70: :KK70: :rolleyes: :rolleyes:

Canım yeni yeni motivasyon kazanıyorsun geçmişi unut bir kere. Ayda iki kilo çok sağlıklı yıl içinde ayda bir kilo versek 12 kilo ediyor. İki yılda 24 kilo. Acele etmeye gerek var mı ...😘😘😘😘
Kardiyaloğum da der. Hiç yorma kendini ekmek tatlıdan çek elini. Kasma kendini
Ayda 1 kilo yılda 12 kilo gider diyor. İşte biz acele ediyoruz

Benim ünsilin direncim var çok açlığa dayanamıyorum ama yapmak isterim sağlığım için 😞 şekerden kurtuldum çok şükür ilaç kullanıyordum düzene girince bıraktım dikkat ediyorum ama insülin direnci yüksek çıkmış dedi Dr
Kaç çıktı insülin değeriniz, sık mı acıkıyor sunuz, sersemlik hissi oluyor mu sizlerde de

Şimdilik iyi canım ama akşama acikirsam bilmiyorum kahve içer yatarım herhalde.
İyi canım sevindim. Kasımada girdik 🙏🏻 Umarım en geç Kasımın son günlerinde 70lere vede etmiş olacağız birlikte. Hatta Elhan abla ve sen önden ben bir arkadan sıraylada olabilir. :KK50: Kasım mutlulukla gelsin. 💙🌺🌺🦋🦋

Fırında karnım acıktı Esra başladı pismesini bekliyorum

Duydum ama denemedim cnm

Oda aylık mecburi misafirimiz güler yüzlü ol 🤣 ona karşı istenmedigini belli etme

Burada aktif olmaktan whatsapptan bir habersiniz elhan hanimmmm bi bakıver neyi bekliyorum :işsiz:

🤣🤣🤣🤣🤣

Aminn kuzum getirir bu menü ama 🤩
Cuma beni fazla çıkarmasında başka hiçbir isteğim yok kaptanım 🤗 sabah tam 65 ciktim reglden önce

Zipzip- Zipzip- kaptanim teklifiyle sayfa ismini devraldım . Yönetimdeki otorite boşluğunu doldurmak , uygulamadigimiz bazı kuralları güncellemek gibi kararlar kuzum...
Elhanim sayfanin adı çok yakışmış sana yoklugumda sayfayi devam ettirdin ve bundan sonra da devam ettirirecegine inaniyorum herşey icin teşekkür ederim :KK68: :KK68: :KK68: :KK60: :KK60: :KK60: :KK200: :KK200: :KK200:

X