Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlışım özledim seni :KK74:
Cancağızım inan ki bende çok özledim yaaa şimdi oturucam vallahi sayfayı bile pek.okuyamiyorum ayaklarım koptu koptu artık
20231101_160548.jpg

Terbiyesiz tavuk çorbası tarifiniz varsa alabilirmiyim ya 🤣🤣
Tavuk suyunu süz canım etini didikle :) bir tane havucu rendele bir patatesi küp küp doğra hepsini önce sotele ardından tavuk suyunu ekle tuz karabiber patates havuç pişince didiklediğin tavukları ekle kapat altını ya da patates yerine biraz şehriye ekle tel Ya da arpa

Hadi at bakalım canimcim heyecanlandım :KK70:
Fırında karnım acıktı Esra başladı pismesini bekliyorum
Instagramda kinoali kısır gördüm
Yapan var mı
İyi bir alternatif gibi duruyor
Duydum ama denemedim cnm
Hersey yolunda reglimin başlaması dışında 😶
Oda aylık mecburi misafirimiz güler yüzlü ol 🤣 ona karşı istenmedigini belli etme
Ne zaman gelecek şu salata tabağı :işsiz:
Burada aktif olmaktan whatsapptan bir habersiniz elhan hanimmmm bi bakıver neyi bekliyorum :işsiz:
Allah korusun

Mavi bluzlunun yanındakinin renk yelekli de benim
Gerçi sayfa çok birikmiş okuyamadim o bayana sahip çıkan oldumu bilemedim ama 💃💃💃💃💃
🤣🤣🤣🤣🤣
İyi bari ordan yırttınız 😂

afiyet olsun bol bol - getirsin inşallah 😘
Aminn kuzum getirir bu menü ama 🤩

Bu hafta seni hazırlık bölümünde tutacağız Chara. Günlük menü bildirimi yapılacak evet. Saatleri belirtirsen iyi olur. Cuma günü fotoğrafli bildirim( tartinin üzerine minik bir kağıda nick ve tarih ekliyorsun)
Pazartesi günü de bir bildirim var . Hafta sonumuz nasıl geçti diye kontrol ediyoruz. Bu bildirimde sadece beyan esas fotoğraf şartı yok.
Bir hafta sonunda kendini hazır hissedersen yarismalara katilacaksin. Listeye ismini ekleyeceğiz. Oradan seni takımlara alacaklar. Fazla ayrıntıya girmeyim. Geri kalanını sonra anlatacağım. :KK5:
Tamamdır 🤝😊

Kahvaltı 10.00
1 yumurta ile omlet(kapya biber, soğan, sarımsak, maydonoz, domates, baharatlar)
7 zeytin
1 bardak ıhlamur
1 dilim beyaz ekmek(tb ekmeği kalmamıştı)
2 ceviz

Ara 12.30
3 kaşık kısır

Ara 16.00
3 kaşık kısır
Atıştırma zeytin domates

Akşam 19.00
Balık
Bol salata
Yeşillik

Su 1.5 litre

He kız :confused:
Blonde bu geçer mi geçer Dukan' a ne bileyim.
Sebzeme bak tatlım 👇
Eki Görüntüle 3327630
Offf offf :halay::halay:
Karnabahar iyi davransın nolur bana :dua:
😍🥰 Şahane görünüyor ama ben şaşırma ifade attım sana çünkü yine şok oldum 🤣 nasıl sürekli bu kadar benzer şeyler yiyoruz onun şoku :KK70: bende öğlen fırına böyle sebze atıp ,üstüne bol sarımsaklı yoğurt döküp yedim. Nasıl yaaaa burda kameramı var artık :KK53: sonra artımız eksimiz neden eşit gidiyor işte bundan ahaaahaaa 🤣 (sebze çeşitleri biraz farklı sadece) Bu arada senden habersiz yeni bir diyet, çay, detoks hiç bir şeye gecmem merak etme. Her zaman önceden haber veriyorum . 🥰

Tavuk suyunu süz canım etini didikle :) bir tane havucu rendele bir patatesi küp küp doğra hepsini önce sotele ardından tavuk suyunu ekle tuz karabiber patates havuç pişince didiklediğin tavukları ekle kapat altını ya da patates yerine biraz şehriye ekle tel Ya da arpa
Tamamm kuzumm ama patatesle havuc icine olmayacak öylede sevmiyo kocam yav 😀 sehriyede olmayacak off vallaha zor bu adam

YEMEGIMIN ADI SAGLIK BOMBASI😍
Ispanak kırmızı kapya biber yeşil biber mantar Haşlanmış tavuk göğsü tuz Karabiber pul biber 1 yemek kaşığı zeytinyağı da kavruldu 3 kabak kabukları soyulduktan sonra ince ince resimde gördüğünüz gibi uzunlamasına doğrandı 2 kat olmak üzere iç harcı koyup üzerine kabak yerleştirdim beşamel sos yerine sadece 4 kaşık yoğurt ve biraz dereotu tuz ekleyip çırpıp döktüm sağlıklı kabak lazanya tarifi geçenkinde beşamel sos yapmıştım Hindistan cevizi unuyla şu an un yok tam tamına sağlık bombası denenebilir lezzeti harika Ben bayıldım :KK8: :kk77::rolleyes::confused:
20231101_165315.jpg

X