Popüler Konu LenaG ile MasterFit

😍🥰 Şahane görünüyor ama ben şaşırma ifade attım sana çünkü yine şok oldum 🤣 nasıl sürekli bu kadar benzer şeyler yiyoruz onun şoku :KK70: bende öğlen fırına böyle sebze atıp ,üstüne bol sarımsaklı yoğurt döküp yedim. Nasıl yaaaa burda kameramı var artık :KK53: sonra artımız eksimiz neden eşit gidiyor işte bundan ahaaahaaa 🤣 (sebze çeşitleri biraz farklı sadece) Bu arada senden habersiz yeni bir diyet, çay, detoks hiç bir şeye gecmem merak etme. Her zaman önceden haber veriyorum . 🥰
Bilinçli tuketiciyiz :63::63:
Benim sebzelerim de sarımsak ve yoğurttan nasibini aldı ..:KK5:Afiyet olsun canım 😘 Sıkı takipteyim seni de kuzum. Karbon izi bırak arkanda yolumu sasirmayim :confused:

😊 Canım kinoalı tarifi atarmısın lütfen ?
Canım 1 ölçü kınaya 2 ölçü su ile hasla
Ben denemek için ilk kez yaptım 1 cay bardağı kinoa
2 cay bardağı su ile hasladim arada karıştırdım pilav gibi düşün
Sonra derlenmesi bırakıyorsun arada karistirarak
Sonra bildiğin kısır gibi malzemeyle yap karıştır bu kadar
Ve bu ölçüye baya bi oldu sisip kabardı bulgur gibi

Canım 1 ölçü kınaya 2 ölçü su ile hasla
Ellssa Ellssa kaptanım kinoa yasak değilse sen de deneyebilirsin . Kısır deyince aklıma ilk sen geliyorsun artık. :KK74:
Tarif için teşekkürler kankacim. :KK68:

Yaaa yapacagin zaman haber et :dua::KK19:
Ederim tabiiiii 😊 Evde Kinoa vardı canım duyunca denemek istedim önümüzdeki hafta deneyebiliriz.
Çok teşekkür ederim. Mutlaka deneyeceğim. 🥰

Ben anneyim diye bilemem. Sende annesin diye bilemezsin . Ben sana tüm çevrem doktor olduğu için söylüyorum. Bir annenin bileceği şey olsa çocuk doktoru diye bir alan olmaz. Bu gözgöre göre çocuk acı çekmesin diye yardım edilince kızıyorsan etmem bidaha bu kadar basit. Ne yaparsan yap evet bana yazık kendime kimseye yardım etme deyip deyip gene merhametime yenik düşüyorum ve bu oluyor. İçin nasıl rahat ediyorsa öyle yap ateşlensin ağlasın tamam bende bundan sonra asla sana hiç bir şey yazmam zaten sen kulakdan dolma halk efsaneleriyle ve sadece kendi bildiğin doğrularla devam et. Kusura bakma yardımcı olurum sandığım için.
Canım ben dişçi yanında çalıştım bazı çocuklarda diş çürümesine sebebiyet veriyor demişti banada. Bı tür uyuşturucu etkisi oluyor ağızda. Ağrı acı evet ama ağrı eşiği yüksek oluyor çocuğun ileriki zamanlarda. İlkine çok titizlendim şimdi kurabiye yerken bile mizirdiyor. İkincisi taş olsa kemiriyor. Küçükken yaşanılan zorluklar büyüyünce baş etmeyi kolaylaştırıyor öyle düşün. ❤️

X