Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın herkese

Günaydın fit hatunlar
Hepinize günaydın.
Huzurlu günler bizimle olsun.

Günaydın canım Neler olduğunu merak edip de geçmişe gitme. Canını sikmaya değmez. Güzel dileğin için teşekkür ederim.
Canımsın bizi de bırakmadığın için teşekkürler kuzumm herkes için her şeyin hayırlısı olsun insalahhh herkes gönlündeki güzelliklere ulaşsın ınsalhhh

Bir beyin fırtınası yapalım. Herkesin fikri benim için çok önemli. Şu anda kaptansiz bir Kırmızı Takım var ben devralıyorum dedim ama benim de bağlı olduğum bir kaptanım var ona haksızlık etmek de istemiyorum.
Sorum şu bu şekilde bu haftayı tamamlayalım mi?
Yoksa bu etap iptal edilip cuma bildirimleriyle yeni takımlar kurup devam edelim mi? Fikirler eleştirilmesin sadece kendi fikrimizi belirtelim. Çoğunluğun fikrine göre karar alalım. Huzurumuzu kaçıracak polemiklere girmeden rota belirleyelim.
Bu arada ilk sayfamızda minik düzenlemeler yapıyorum. Toplu olarak mesajlarınızı okuyacağım.

Muhteşemooo
Bence suanda kırmızı takımda olan sayfadan gitmemiş olan ve cuma gunu en çok kilo veren kişi kırmızı takim kaptanı olsun. Sen de mavi takımda gönül rahatlığıyla devam edersin Hocam

Bu mesajı okumadik, görmedik

Sorma ekürim. Dün Dukan birasini fazla kaçırmışım. Darbe yaptım yönetimi ele geçirdim. Biraz gürültülü oldu sadece
Hır gür olmasında çok fazla .
Sağ ol bitanem. Çok ısrar ettiler kiramadim
Çok sevindim senin adına hayırlı uğurlu olsun,sen bunun üstesinde gelirsin zaten başarılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…