Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşlar ben ehliyet sınavı çözmeye gidiyorum güzel geceler dilerim ayrıca ayrılmak çözüm değil kaçmaktır güzel günler görebilmenizi umuyor ehliyet sinavindan geçmem için bol dua bekliyorum tskler sevgiler saygılar
Ehliyet sınavını başarıyla vermeni dilerim canım. :dua::KK200::dua: Allah kolayliklarla karsilastirsin seni.

Elhan Elhan kaptanım
Büyük kaptanlığın hayırlı olsun, Rabbim muvaffak eylesin ki nice hatunlar senin yamacında çıpçıtır olsun 🤲🏼

Bir dileğim daha var, arkadaşlarımın hepsini çok seviyorum, aradaki huzursuzluk bitsin, gönüllerine muhabbet dolsun 🤲🏼
Çok teşekkür ederim fezocum. Güzel dileklerine çok ihtiyacimiz var Allah razı olsun senden. :dua:
Neyi paylaşamıyoruz anlamıyorum. Burada bulunan herkes benim için çok özel ve değerli. Huzursuzluk bu zamana kadar bize ne verdi ki bundan sonra ne versin. Şurada birbirimizi görmeden sevdik iyi kotu gunlerde birbirimize destek olduk. Bunları unutup egomuzu beslemek manen şiskoluk getirecek hepsi bu. Defalarca takımı bırakıp gitmek istedim bu en kolayiydi ben bütün sıkıntılara rağmen buradaysam gidenlere gidecek olanlara çok kırgınım. 🥺

yazarhanim35 yazarhanim35
Hayalkuran Hayalkuran
@flziso
@Kayıpdunya
@s i d e l y a
@TemelinSafinazi
SIZI YARI YOLDA BIRAKMIS GIBI OLUYORUM AMA KAPTAN OLARAK YERIME MUTLAKA BIRILERI GELIR BEN BANA AILEM TARAFINDAN ÖĞRETİLEN HER DOGRU DAVRANISA VICDANA MERHAMETE IYI BIR INSAN OLMAYA KODLANMIS BUNU GORMUS BUNU BILIRIM . BENI TANIYAN 2 MESAJIMDAN NASIL BIRI OLDUGUMU ANLAR . TANIMAYAN YADA YANLIS TANIMAK ISTEYEN HER CUMLEMDEN BIR IMA SECER CIMBIZLA ALTIN DA BIRSEY ARAR SENI FARKLI GOSTERMEK İÇİN . KENDIMI ACIKLAMAYLA UGRASMICAM AZ COK TANIDINIZ . GUZEL GUNLER GEÇİRDİK SIZLERLE . KALDIGINIZ YERDEN DEVAM EDIN AZMINIZE KUVVET. ALLAH EMANET OLUN.
Sevgili arkadaşlar Efenin annesi yarın kararından vazgeçip gelinceye kadar kırmızı kaptanlığı devralıyorum bilginiz olsun. :KK68:

Hayalkuran Hayalkuran
@flziso
@Kayıpdunya
@s i d e l y a
@TemelinSafinazi
SIZI YARI YOLDA BIRAKMIS GIBI OLUYORUM AMA KAPTAN OLARAK YERIME MUTLAKA BIRILERI GELIR BEN BANA AILEM TARAFINDAN ÖĞRETİLEN HER DOGRU DAVRANISA VICDANA MERHAMETE IYI BIR INSAN OLMAYA KODLANMIS BUNU GORMUS BUNU BILIRIM . BENI TANIYAN 2 MESAJIMDAN NASIL BIRI OLDUGUMU ANLAR . TANIMAYAN YADA YANLIS TANIMAK ISTEYEN HER CUMLEMDEN BIR IMA SECER CIMBIZLA ALTIN DA BIRSEY ARAR SENI FARKLI GOSTERMEK İÇİN . KENDIMI ACIKLAMAYLA UGRASMICAM AZ COK TANIDINIZ . GUZEL GUNLER GEÇİRDİK SIZLERLE . KALDIGINIZ YERDEN DEVAM EDIN AZMINIZE KUVVET. ALLAH EMANET OLUN.
Gitme lütfen 🥺

Sabah artı çıktım. Akşam ki eksili acılı çorba ödem yaptı herhalde. Acısını çıkarmam lazım şu iki günde.

Eklentiler

• IMG_20231101_072635.jpg
    IMG_20231101_072635.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 24
:süslü:Günaydın herkese:süslü:

Sabah artı çıktım. Akşam ki eksili acılı çorba ödem yaptı herhalde. Acısını çıkarmam lazım şu iki günde.
Günaydın canım . Afiyet olsun iyi yapmışsın. Elhan abla ile ben de bu hafta artı olduk ve tekrar dukan birasına başladık. 🥰 2 günde ödemleri atalım,hatta eksiye geçelim inşlh. 🙏🏻😊

Hayalkuran Hayalkuran
@flziso
@Kayıpdunya
@s i d e l y a
@TemelinSafinazi
Gitme canım ben seninle daha motive oluyorum o kadar güzel diyet yapıyorsun ki

Günaydın güzel hanımlar 🤗 mesajların hepsini okuyamadım yeniyim konulara da yabancıyım ama neşelenmekte fayda var diye düşünüyorum :) bol eksili ve keyifli bir hafta olur umarım. Hepiniz harikasınız ve biriciksniz elbette herkes anlaşmak zorunda değil ama saygı duysak yeter 😊🙏

Günaydın güzel hanımlar 🤗 mesajların hepsini okuyamadım yeniyim konulara da yabancıyım ama neşelenmekte fayda var diye düşünüyorum :) bol eksili ve keyifli bir hafta olur umarım. Hepiniz harikasınız ve biriciksniz elbette herkes anlaşmak zorunda değil ama saygı duysak yeter 😊🙏
Günaydın canım. Güzel bir gün dilerim. 🌺🌺🦋🦋

X