Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ehliyet sınavını başarıyla vermeni dilerim canım. Allah kolayliklarla karsilastirsin seni.

Çok teşekkür ederim fezocum. Güzel dileklerine çok ihtiyacimiz var Allah razı olsun senden.
Neyi paylaşamıyoruz anlamıyorum. Burada bulunan herkes benim için çok özel ve değerli. Huzursuzluk bu zamana kadar bize ne verdi ki bundan sonra ne versin. Şurada birbirimizi görmeden sevdik iyi kotu gunlerde birbirimize destek olduk. Bunları unutup egomuzu beslemek manen şiskoluk getirecek hepsi bu. Defalarca takımı bırakıp gitmek istedim bu en kolayiydi ben bütün sıkıntılara rağmen buradaysam gidenlere gidecek olanlara çok kırgınım.

Sevgili arkadaşlar Efenin annesi yarın kararından vazgeçip gelinceye kadar kırmızı kaptanlığı devralıyorum bilginiz olsun.

Gitme lütfen

Günaydın herkese

Sabah artı çıktım. Akşam ki eksili acılı çorba ödem yaptı herhalde. Acısını çıkarmam lazım şu iki günde.
Günaydın canım . Afiyet olsun iyi yapmışsın. Elhan abla ile ben de bu hafta artı olduk ve tekrar dukan birasına başladık. 2 günde ödemleri atalım,hatta eksiye geçelim inşlh.

Gitme canım ben seninle daha motive oluyorum o kadar güzel diyet yapıyorsun ki

Günaydın güzel hanımlar mesajların hepsini okuyamadım yeniyim konulara da yabancıyım ama neşelenmekte fayda var diye düşünüyorum :) bol eksili ve keyifli bir hafta olur umarım. Hepiniz harikasınız ve biriciksniz elbette herkes anlaşmak zorunda değil ama saygı duysak yeter

Günaydın canım. Güzel bir gün dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…