Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yazarhanim35
Hayalkuran
flziso
@Kayıpdunya
s i d e l y a
TemelinSafinazi
SIZI YARI YOLDA BIRAKMIS GIBI OLUYORUM AMA KAPTAN OLARAK YERIME MUTLAKA BIRILERI GELIR BEN BANA AILEM TARAFINDAN ÖĞRETİLEN HER DOGRU DAVRANISA VICDANA MERHAMETE IYI BIR INSAN OLMAYA KODLANMIS BUNU GORMUS BUNU BILIRIM . BENI TANIYAN 2 MESAJIMDAN NASIL BIRI OLDUGUMU ANLAR . TANIMAYAN YADA YANLIS TANIMAK ISTEYEN HER CUMLEMDEN BIR IMA SECER CIMBIZLA ALTIN DA BIRSEY ARAR SENI FARKLI GOSTERMEK İÇİN . KENDIMI ACIKLAMAYLA UGRASMICAM AZ COK TANIDINIZ . GUZEL GUNLER GEÇİRDİK SIZLERLE . KALDIGINIZ YERDEN DEVAM EDIN AZMINIZE KUVVET. ALLAH EMANET OLUN.

Arkadaşlar lütfen biraz sakin olalım olur mu? Hepimizin buraya gelme amacı kilo vermek
Verirken de güzel vakit geçirmek. İnanın bir kaç gündür sayfaya girerken hep bir tedirgin olarak girdim. Herkes sanki pimi çekilmiş bomba gibi.
Bunu Elhan hocama da yazdım. Bu tedirginlik beni rahatsız ediyor. Eğer bu şekilde devam edecekse( belli bir yaşa gelmiş insanlarız )artık kaldırmıyor benim kafam. Sizlerden ricam biraz daha anlayış. Ve şunu belirteyim yazı ile söz arasında her zaman fark oluyor. Söylemek istediklerimizi yazıya dökünce bazen yanlış anlasilabiliyoruz.

Booolll şanslar diliyorum. bunu da başaracaksın.

Bende gideyimde azıcık dizi flan izliyim modum yükselsin iyi geceler herkese sakinlikler dilerim

Adacayi demle keyfin gelsin ehliyetin var tabi geziyorsun keyfin olmasi lazim altında araban da var benim arabam yok bari ehliyetim olsun diye alacam sırf ahaha
Başlamak bitirmenin yarısı kuzu göreyim seni
Bir yerden başlamak lazım Bu gün ehliyeti alan yarın arabayı da alır merak etme

Kuzum lütfen yapma, bir amaç için buradayız, amacına odaklan, görevini tamamla

Ya lütfen ama nereye gidiyosun. Haftaya ne güzel başladık. Güzel devam edelim. Lütfen gell

Elhan kaptanım
Büyük kaptanlığın hayırlı olsun, Rabbim muvaffak eylesin ki nice hatunlar senin yamacında çıpçıtır olsun

Bir dileğim daha var, arkadaşlarımın hepsini çok seviyorum, aradaki huzursuzluk bitsin, gönüllerine muhabbet dolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…