Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Jou gitmene çok üzüldüm. Fevri kararlar veriyorsun. Ben asla gönül kapımı sana kapatmam. Sen kapıyı çarpıp gitsen de.
Haksız olan diğer tarafada bir msj eklemeni beklerdim abla hem hormonal inişler cikislar olabilir hem bebeği hasta emzir emzirme jel sür sürme şunu yap bunu yap denmesi belkide stres odaklı olup ters cevap vermiş olabilir ama özel durumundan dolayı alttan alınmalıydı jou diye düşünüyor onun gidişine derinden üzüldüğümü bilmeni isterim.

Yarın yeni kararlarla devam edeceğim inşallah. Tesekkur ederim tatlım.
Hayırlı olsun kaptanım
Evet bi elden geçirsen iyi olur
Sen büyüksün ve şimdiye kadar kimseyi üzecek, kıracak birşey yazmadığına şahidim, onca emeğin var, seni dinlemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Birsüre üyeliğimi iptal ediyorum kafamı toparlayacağım merak etmeyin hakkınızı helal edin
Kafanı toparlayıp gel mutlaka
Kimse sana bişey demedi kuzum
Hormonların tavan yaptı sanki
Bilen bilmeyene anlatır, dinlersin, dinlemezsin sen bilirsin. Bana tavsiye verenleri bir görseydin ne yapardın acaba
Şu yaşımda bile he diyorum, uygulamak bana kalmış
Daha çok yazacam da neyse kelimeleri yerleştiremiyorum
Sadece kafanı çabuk toparla

Son düzenleme:
Burda Jou yada ben değil haksiz olan sensin. Hala böyle yazıp ortada böyle konuşup sürekli kışkırtan sensin. Ben bu yazdığın şekilde yap tarzı emri vaki tek kelimem yok ve öyle hitap edenlere bile kibar cevap verilip ,bana haksız çıkış yapılmış olunmasına rağmen hamile olduğunu düşünüp taaa ben gündüz özelden jou ya bugün konuşmayalm yarın sakin kafayla düşünüp karşılıklı yazışmamizı oku sadece lütfen dedim. Oda tamam dedi. 2 yetişkiniz zaten ama sen adaletsiz ve kaos yaratici devam etmek icin öyle çok uğrasiyorsun ki sen kaptan olumca başımıza gelmeyen kalmadı farkındamısın artk kendini biraz eleştir ve bu grubu bukadar kötü etkileyip ,negatif enerji yüklemeyi bırak.

Diğer taraf dediğin de bizim arkadaşımız bitanem mesajları kaç defa okuduğumu tahmin edemezsin. Akrep de aynısını yapsaydı o zaman onun da özel durumu vardı. İyilik güzellik tercih edilmesi gerekirken polemigin tercih edilmesi blondun hatası mı şimdi ..Jou benim yakın dostum sizlerden cok önce...onu bırakıp bir diğerini tercih etme gibi bir durumum yok. Buradaki herkesin onun gidişine üzüldüğünü eminim.

Karşılıklı suclamalar devam etmesin rica ederim. Doğum günü kutlaması yapıyorduk az önce. Tartışmalar bizi hedefimizden alıkoyar buna izin veremeyiz. Cevap yazmazsan çok sevinirim blondcum.

Ama blonun bir üst msjini okuyup beğeni atman tarafsız olduğunu savunman da beni ayrı sasirtti.

Karşılıklı suclamalar devam etmesin rica ederim. Doğum günü kutlaması yapıyorduk az önce. Tartışmalar bizi hedefimizden alıkoyar buna izin veremeyiz. Cevap yazmazsan çok sevinirim blondcum.
Sağol ablacım umarım sadece senin gibi adil insanlar hep kaptan olsun ve insanların şurda verdiği emekler senin gibiler sayesinde karşılık bulsun . ❤
Abla özelden bile 2 saat önce rica ettim bilerek devam ettiğine ondan emin oldum. Lütfen söylermisin artk benim şahsıma bir şey yazmayı bıraksın .

Hüküm suremedin bu hafta ondan bu hırsın yada hırs gosterisin anlıyorum seni . Kaptanligimla alakalı bir tartışma çıkmadı senden sebep oldu bütün bunlar yazık hırsına hayatın boyunca hep yenik duseceksin.

Elhan Eklediğim son cümleyide oku lütfen.

Ama blonun bir üst msjini okuyup beğeni atman tarafsız olduğunu savunman da beni ayrı sasirtti.
Begenilerim okundu görüldü anlamında. Tarafsız olduğuma inanıyorum. Mesele iki kişi değil. Sayfamızın huzuru için bir şeyler yapalım artık. Özelden çok arkadaş bana mesaj yazdı ayrılmak istiyorlar. Kuzum senden biraz fedakarlık bekliyorum.

Bende bu istekdeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…