Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kusura bakma tacizi meşrulaştıran birinin olduğu aynı ortamda kalamam ben !!! Midem almaz

Canım emzirmeyi bırakmayı dene canım. Büyüklerimiz ve anneannem derdi hep. Belki o süt haste ediyor çocuğu

Kahvaltı
2 yumurta
1dilim ekmek
1 çatal helva
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 activia yoğurt
Akşam
1 kase eksili etli çorba
Ara öğün
1 mandalina
1 bardak çay
Elhan Ellssa
Akşamdan sonraki ara hariç çok güzel canım.Afiyet olsun

Canım emzirmeyi bırakmayı dene canım. Büyüklerimiz ve anneannem derdi hep. Belki o süt haste ediyor çocuğu

Akşamdan sonraki ara hariç çok güzel canım.Afiyet olsun
Canım birsey olmaz koskoca yengem 2 cocugubu emzirdi birden hamileykende emzirdi duruma bağlı herşey

Kız bilmediğimiz i birsey almam doktor önermediği sürece zeytinyag karanfil yapıyorum merak etme sanadaa yazikk blonse hersey sen bilmiyosun nese birsey cektigi yok suan gayet iyi bende bi anneyim canımin yanmasinıda cok iyi biliyorum sanada yazık her dediğine sen dogrusun pardon ben degill nese daha fazla uzatmayalım birbirimizi kırıcaz hiç istemem aramiz bozulsun
Bi anneye öyle yazık mazık çocuk konusunda söz edemezsin sen annesin diye biz bilmiyomuyuz ? Nese seninle bitürlü anlaşamıcaz

Bir günümüz de rahat geçmesin ... noluyor....

Delirecegim

Ben anneyim diye bilemem. Sende annesin diye bilemezsin . Ben sana tüm çevrem doktor olduğu için söylüyorum. Bir annenin bileceği şey olsa çocuk doktoru diye bir alan olmaz. Bu gözgöre göre çocuk acı çekmesin diye yardım edilince kızıyorsan etmem bidaha bu kadar basit. Ne yaparsan yap evet bana yazık kendime kimseye yardım etme deyip deyip gene merhametime yenik düşüyorum ve bu oluyor. İçin nasıl rahat ediyorsa öyle yap ateşlensin ağlasın tamam bende bundan sonra asla sana hiç bir şey yazmam zaten sen kulakdan dolma halk efsaneleriyle ve sadece kendi bildiğin doğrularla devam et. Kusura bakma yardımcı olurum sandığım için.

Allah'ım sana geliyorum.

Psikolojin bu kadar bozuksa tabi biraz uzak kalmak sana iyi gelebilir. Sonra bakıp kendine sende gülersin zaten
Kimin psikolojisi bozuk belli tacizci adamı savunan sensin. Ama pardon bilim adamı sonuçta dimi ister tecavüz eder ister taciz sen inanmaya devam et sorgulama neyse Ya kime ne anlatıyorum blokluyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…