Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yeteri kadar su içiyorsun deyil mi

Buradaki rakama göre 1 ayda 5,400 vermişim, benim için gayet güzel

80 lere veda etmek çok güzel bir duygu. 70lere vede etmek daha da güzel ondan darısı 70lere veda etmemizin başına diyelim
Ben de 1 Ayda sizle 5 kilo vermişim. Diyetede buraya başlamadan 1-2 hafta önce 82.8 ile başlamıştm yani 6 hafta da 8.4 kilo verdim.

Herkese iyi akşamlar :) menümü paylaşayım bu saatten sonra bişey yemiyorum nasılsa :) yoğurt ve granola vardı kahvaltı da :) akşam yemeği dışarıda olunca döner yemiş bulundum. 2 litre su içtim. Bugün spor yok maalesef.

Eklentiler

• IMG_2169.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_2170.jpeg
    129,1 KB · Görüntüleme: 36
Bulmacalar vardı ya arada ki 7 farkı bul öyle bişi

Kahvaltı : 1 yumurta, domates,salatalık,penir,ceviz, 1dilim tambuğday

-kahve yanına 2parça bitter
- bir mandalina

Akşam: Tavuklu salata, ayran

Dukan birası içildi + 2 saat spor yapıldı ✌
Elhan

Biraz mübala sanati konuşturlmuş tabi neyse
Canim sen Dr ye gittin mi ? Çocuk boşuna ağrı çekmesin . Damaklara sürülen bir jel veriyorlar bebeler çok rahat ediyor.
Öyle ama gercekten zor 1ay bile sürdüğü oluyo budisler nese

JEl mel almayız biz canım emziriyorum zaten ona agri kesici oluyo rahatlıyor dru na gittik bi sıkıntılar yaşadık sacma birşey amann göremedik bile dru

Allah Allah kız niye jel almayp acı ćektiriyorsun günah değil mi ? Bebekler için yapılmış bu doktor veriyor bunu. Biz çok rahat geçirmiştik ne ateş , ne başka zorluk olmadı diş çıkarma döneminde. Nasıl bile bile kıyacaksın yazık.

Son düzenleme:
2 yıldır 80 e veda edememiştim. Hayal oldu bana. 70 liyi görmek şu an çok müthiş.
Aynadaki görüntüm hoşuma gitmiyor oysa.
Daha önce 60 lı rakamlarla mücadele ediyordum. İnşallah 60 lı görelim.

İyi akşamlar kızlar bazı sebeplerden dolayı ben gruptan çıkıyorum herkese bol şans diliyorum
Canım sakin kafayla bir düşün ve sapla samanı ayır lütfen. Diyet yapmak ,burda motive olmak başka konu... Diğer şeyler başka konu...
Pire için yorgan yakılmaz ! Sen hedeflerine ve hayallerine bakarsın, muhattap olmak istemediğinle olmazsın bu kadar basit.
Burda olmak seninde hakkın lütfen saçmalama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…