Popüler Konu LenaG ile MasterFit

tomrs selamlar canım.gunun nasıl geçti?
Meydan okuma devam ediyordu
Günaydın canm tabi ki devam ediyor dün acil memlekete gittik geldik çok yorulmusim yürüyüş yapamadım ama cumartesi adımı atayimm sana,sen nasılsın senin gün nasıl geçti devam dersen ben sonuna kadar devam devam derim rakibem

Günaydın kızlar alıntı yapıp menü yorumlamaya yüzüm yok doğrusu dünkü menümü yazayım da neden olduğunu anlayın h

Dün reglimin 3.günüydü ve çok yoğundu aşırı canım tatlı istedi duramadım yani hiç planda yoktu üstelik karnım davul gibi şiş olduğu için canım birşey de istemiyordu kahvaltı bile etmemiştim ö.den sonra böyle oldu

Bütün menüm 7 tane kurabiye 7 kupa filtre kahve

söyleyeceklerim bu kadar

Son düzenleme:
Çok güzel fikir

Biz de geçen hafta @Asya89 ile yarışa başladık, sonrası unuttuk
Sahi @Asya89 ben 600 gr verdim, senin ne kadar gitti? Hangimiz kazandı?
Ben çok hırslanırım böyle durumlarda. Mesela buraya ilk geldiğim haftalarda süper ilerlerim, sonra insana bir rahatlık geliyor. Önceleri mahcubiyet oluyor çünkü. 60kiloyum bacım da denesin, işe yararsa ödülü/cezayı değiştirerek devam ederiz

29 Eylül menüm
10 da
Bol peynir, haşlanmış yumurta, bir dilim ekmek, yeşil biber 4 tane , bir ciltim üz m, yarım elma
Öğle sonrası 2 de
Küçük kase kurufasulye bir YK bulgur pilavı

Akşam yemeği 6 da
4yk ciğer kavurma,3yk bulgur pilavı, küçük kase salata, 4 yeşil biber, iki bardak ayran
Akşam çayının yanında 9 da firik tarhana bir porsiyon,3 ceviz 7 badem bir dilim karpuz
LenaG , Lavinia_98

Dün bende de oldu son anda bende akşam firik yedim çerez yedim itiraf ediyorum çok zevkliydi yemesi ama sonrasi pismanlikti bugün sıkı diyetteyim

Ben de sabah hüsrana uğradım
Regl olamamak beni dibe vurdu
C.tesi 51.65 din güya
Bu sabah tartı 53.30 gösterdi
1.65 Gr odemimle yeşil çay içiyoruz
Yazık bana ya

Kız ne yaptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…