Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Harikasın. Sonuç senden yana olur inşallah
Akşam menüsünden sonraki arayı ben hiç görmedim sen de yemedin sayıyorum. Yarın telafisi yapılır umuyorum. O son ara hariç menü çok güzel afiyet olsun canım

Sana bundan sonra Niloya diyebilir miyim
Efeninannesi zor be kuzum...
Ay evet bwnde ayni sikintiyi yasiyorum ya hitap edecek bir sey bulamiyorum
efe de yeter abla

Eki Görüntüle 3324871 buydu cnm

Olur abla tabi enfesdi tadı
Eminmisin bir kadin ismi daha iyi olmazmiydi . Veli gurubu gibi ömerin annesi ,efenin annesi , bu kimin annesiydi diye etiket yaparkende düsunuyorum hitap ederkende efe desem olmicak diyorum. Kuzum değistir şu ismi kaptanliginin şerefine yeni bir isim koyalim sana
Tablonu ilgiyle takip edeceğim Sibelcim.
Ben de blondu yenmeyi planlıyorum fark atmam lazım. 1300 gr ikimizi de kesmedi.
Ben bu hata 1 kilo verirsem kendimi öpüp tebrik edicem bu hafta hayatta 1 kilodan fazla veremem

Sen kimin annesi
Bende senin adını okurken ingilizce kan olarak okuyorum nasılsa

Efe benim özel oğlum ve onun annesi olmak ayrıcalık değiştirmeyi düşünmüştüm bi ara ama onun ismi beni çok mutlu ediyor

evet akşam yemeğinden sonra kesmek en doğrusu. saol canım

Benimle ilgili yazdığın düşüncelerin için teşekkür ederim canım. Buradaki herkesi cok önemsiyorum. Menü yorumlarında kendimi kaybettigim doğrudur ama bunu evladını koruyan bir anne titizliginden yapıyorum. Kelimeleri çok iyi seçmek gerekiyor. Bazı arkadaşlar sağ olsun art niyet taşımadığımi bildiğinden hoşgoru ile karşılıyor. Karşılamayanin da dikkate almamasini istiyorum. Kaçamaklara yapılan yorumlara kizmamak lazım diye düşünüyorum ipin ucunu kacirdigimiz oluyor bu kendimize getiriyor diye düşünüyorum Fulyacim. Zıpzıp sayfayı bize emanet etti buranın huzurunu sağlamak hepimizin görevi. Birbirimize karşı biraz daha nazik davranalım yeter. Nezaketi elden biraktigimda beni uyarmazsaniz küserim.

Son düzenleme:
Elimizden gelenin en iyisini yapacağız bu hafta ben de zorlanacagim kuzum hele ki karşımda sen varken Japon mapon kurtarmaz .

Gunaydin kızlar
Diyet sayfası ve ben fırına attığım pogacalari seyrederek sayfadaki yazıları okuyorum bugün kizim damadim biraz izmir çevresi turu yapacağız ipleri elden birakmadan insalahh bende çıkmadan maydanoz zencefil limon salatalık smohite icicem ki tok tutsun çok yemeyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…