Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şahanesin en içten tebrik ediyorum seni balııımmm

Arkadaşlar hepinizden özür dilerim. Kafam aşırı doluydu. Sabah tartıldım. Ama gruba atmayı unutmusum. Okula geçtim. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri vardı. Misafirler vardı. Öyle olunca kafamdan çıkmış.

Ahh cnm ablam iyiki o yollar kesişmiş sizinle iyiki tanışmışız . Küçülecegim kuculecegiz
Kıyamam sana ya bende kotuydum kızlarda 5. Ayıma kadar
Tahıl kraliçesi seviyorum seni Hayirli olsun canım

Üzülme ablacım sıkıntı
Şahanesin en içten tebrik ediyorum seni balııımmm
aahh kalbim çok teşekkür ediyorum canm bnm

Biran once 1 ci trimesteri bitireyim

Canım tam tersine seninle alakası yok. Konu yarış değil zaten onun tarzı. Mesela ben onun kötü niyetli olmadigini nerden anlayayim?
Tebrik etme geregi duymamasindan mi?
Suratinda en ufak guler yüz, iyi niyet ifadesi ,emojisi vs. hiç bir gösterge olmamasından mı?
Her şeye sert ve ters dille cevap vermesinden mi?
Kilo veren insana tebrik ederim bile yazma geregi duymadan mutlu bildirimiz altina direk malesef ... bilmem ne bilmem... ne yazmasından mı ?
Ben tam tersine iyi niyet görmüyorum !
Ve başlı başına konu tam olarak sadece bu !
Ona yakışacak bir uslupla bende onun gibi ona karşı düşündükelrimi söyledim.

Başka bir sıkıntı olmasın Sibelcim. Tartıyı paylaş da cuma gününe ekleyeyim.

Canım herkesin tarzı huyu suyu farklı. Akrep bence uzaktan bizi gözlemliyor alışma evresinde...Ya da öncesinde samimi olduğu insanlardan zarar gördü bu şekilde olmayı tercih ediyor bilemiyorum. Saygı çerçevesinde olduktan sonra her şey yoluna girer.

Son derece saygısız buluyorum. Bulguruna espri yapıp jouyada gönder dedim diye Bana mesaj döşemis ne alaka o bu ... cümleler böyle ters ters
O günden sonra ben ona yorum yapmıyorum.
Sana da şöyle böyle Nokta diye mesej yazdı .
Bunlar saygısızca ve kaba davranıďlar zaten. Samimiyet beklemiyoruz zaten iyi niyet ve saygı bekliyoruz. Bu alısma süreci değil onun tarzı. Eskidende böyleydi ben onu biliyorum ve muhattap olmak istemiyorum. Benim hiç bir şeyime yorum yapmasın. Biz ona yapamıyorsak , tersliyorsa, oda bana yapamaz bukadar.

Ama sonrasında bana kusura bakma dedi. Herkesin kendine göre yaşadığı sıkıntıları var hoş görü bize bir şey kaybettirmez böyle düşünmene çok üzüldüm. Sayfada hepimiz bir amaç için uğraş veriyoruz düşüncelerin benim için önemli kalbimizde ki sevgi hepimizde aynı değil. Derdim hiçbir şekilde kimsenin kırılmaması .

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-27-17-08-16-738_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 23
❤ Tebrikler canım 7lere geçmene ramak kaldı
Çok iyiyiz bizde Jou yenmemi kutluyoruz söylemesi ayıptır onun Takımını ezdik geçtik azıcık
Kiiiizzzz bu kaçıncı 70 in kapısından döndüğüm
Vovv çok heyecanlı
Ellerine sağlık canım
Maşallah hepiniz çok güzel olmusunuz tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…