Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kiiiizzzz bu kaçıncı 70 in kapısından döndüğüm 🙄😱

Vovv çok heyecanlı 🤩

Ellerine sağlık canım
Maşallah hepiniz çok güzel olmusunuz tebrik ederim 😘
Sen de tatlım. Güzel vermişsin . Yalnız aklında olsun cumalari fotoğrafli nick'li tarihli bildirim yapıyoruz. Hazırlıkta olduğun için tamam dedim. Bir dahakine unutma tatlışım. :KK60:

Sen de tatlım. Güzel vermişsin . Yalnız aklında olsun cumalari fotoğrafli nick'li tarihli bildirim yapıyoruz. Hazırlıkta olduğun için tamam dedim. Bir dahakine unutma tatlışım. :KK60:
Duygu durumum dalgalı Denizli abla. Yine ağlama krizlerinin olduğu bir hafta. O yüzden sadece kopmamak adına hazırlıkta kalmak istiyorum. Sonra hepiniz zayiflarsiniz ben böyle kalırım 🙃
Foto 70li rakamları görünce atayım. Hep birlikte seviniriz. Sağolun burada herkes ben gibi seviniyor benim sevinmeme❤️

Ama sonrasında bana kusura bakma dedi. Herkesin kendine göre yaşadığı sıkıntıları var hoş görü bize bir şey kaybettirmez böyle düşünmene çok üzüldüm. Sayfada hepimiz bir amaç için uğraş veriyoruz düşüncelerin benim için önemli kalbimizde ki sevgi hepimizde aynı değil. Derdim hiçbir şekilde kimsenin kırılmaması .
Affedip affetmemek sana kalmış abla ben sana bir şey demiyorum o aranızda . Buda benimle arasında ve bana hiç bir sert çıkısı için kusura bakma demedi. Ben haftalardır çok dijjat ediyorum ona yorum yapmamış olmaya onun için en ufak bir yorum dahi ondan kabul edemem. Benim bir çizgim var. Lütfen konu uzamasın. Motivem kalmadı ,hevesim kaçtı, konu uzadikcada iyice kaçıyor. Konu bu kadar uzayacaksa ,gruptan çıkmamı istiyorsanız çıkarım sorun değil.

Canım 150 gramcık artıya üzülünmezki :KK19: dediğin gibi su bile etkiler bu kadarcık. ☺ ama keşke daha aktif olabilsen daha hevesli olursun canım ama menünede baktım gayet güzel tatlım. Bisküvi işlerini de bırakırsan harikasın :KK15:
Tatlı krizlerim çok oluyor maalesef ya 🥲

o_O kıyamam canım ya insülin direncine baktırdın mı canım bir de megnezyumuna ? ikiside tatlı krizine sebep olur . Takviyelerini alırsan geçer bilgin olsun.
Polikistik over ım biraz da onu için gitmek istiyorum kan değerlerime baktırmak ve ona göre beslenmek için üstüne bir de emziriyorum acayip iştah var zor tutuyorum kendimi 😐 Daha önce çocuk yokken şeker ilacı kullanıyordum maalesef 😔

Affedip affetmemek sana kalmış abla ben sana bir şey demiyorum o aranızda . Buda benimle arasında ve bana hiç bir sert çıkısı için kusura bakma demedi. Ben haftalardır çok dijjat ediyorum ona yorum yapmamış olmaya onun için en ufak bir yorum dahi ondan kabul edemem. Benim bir çizgim var. Lütfen konu uzamasın. Motivem kalmadı ,hevesim kaçtı, konu uzadikcada iyice kaçıyor. Konu bu kadar uzayacaksa ,gruptan çıkmamı istiyorsanız çıkarım sorun değil.
Canım bazen muzur bir şey kelimelerle anlatılmak istenilince aynı etkiyi yaratmıyor. Emoji eklense güzel olurmuş ama art niyetli değildir kimse diye düşünüyorum ❤️
Ama içinde şüphe varsa sınırlar dahilinde kalmak iyidir 😘
Sonuçta hoslanmasakta aynı ortamı paylaştığımız birçok insan var. Bazen yıldızlar barismiyor işte

X