Popüler Konu LenaG ile MasterFit

tebrikler canım hem 2 aylık sürecin için hem de bu gün ki 1.lik ve kaptanlık için

Mesajını okuyunca gözlerim dolu dolu oldu. Burnumun direği sızladı Allah şahidim.
Hepimiz birbirimize iyi geliyoruz. Herkesin üzerimizde çok hakkı var. Burada olmak , zaman harcamak motivasyonumuza büyük katkı sağlıyor. İşin ciddiyetindeyiz sorumluluğumuzu biliyoruz tatlım. Allah bu yolculuğunda tüm zorlukları kolay kılsın. Sen küçüldükçe mutluluğumuz daha artacak . Hepimiz kuculelim inşallah

Tabiiki başındayımmmm kurtulamazsın bendennn ay vallaha kuzum bagışıklığımda düştü çok halsizim içim dışım ateş var resmen bacaklarım halsiz Başladık tekrar ilk gebedede böyle başlamıştım

Canımın içi senin dediğin doğru kendi aramizda konuşmadık ama Akrep de eskiden öyle olduğu için doğru söylüyor. Kötü niyetle söylemedi. Ben üşengeclikten salla pati gidiyorum. İkili yarışmalarda çok da önemli değil yüzde haklısın. Verdiğim her gramı sana borçluyum. Akreple aranda soğukluga sebeb olduysam özür dilerim. Nolur gerilme. Takım halinde güçlüyüz. Huzurumuz daim olsun bitanem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…