Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öncelikle bir konusma yapmak istiyorum sonra takım kurmaya başlayalım.
Arkadaşlar ben 108 kg ile ağustos ayının 15 inde başladım mücadeleme 2 ay 11 günde 12 kg ya yakin kg verdim sizlerin desteği motivasyonu ile kilom herkesten yüksek diye çekindim girmek istemedim hatta sonra elinizi uzatıp o cesareti verdiniz bana bende kendime bir söz verdim . Kendime olan değer ve saygımdan ve bide sevgiden dolayı heyy uyan güzel karpuz da yata yata buyurmuş artık küçülme vakti dedim 🤭 inanın küçülüyorum ve buna inanamıyorum. Daha hala yolun başındayım vereceğim çok kilolar var . Bana iyi geldiniz hepinizi çok seviyor ve teşekkür etmek istiyorum . Saolun canlarım.

Hakkindi be Bloom tebrik ederim ✌️🫡

Tamam ablacım gelince takımları hazır bil.

❤️❤️❤️❤️
:sampiyon: tebrikler canım hem 2 aylık sürecin için hem de bu gün ki 1.lik ve kaptanlık için 👏👏👏

Öncelikle bir konusma yapmak istiyorum sonra takım kurmaya başlayalım.
Arkadaşlar ben 108 kg ile ağustos ayının 15 inde başladım mücadeleme 2 ay 11 günde 12 kg ya yakin kg verdim sizlerin desteği motivasyonu ile kilom herkesten yüksek diye çekindim girmek istemedim hatta sonra elinizi uzatıp o cesareti verdiniz bana bende kendime bir söz verdim . Kendime olan değer ve saygımdan ve bide sevgiden dolayı heyy uyan güzel karpuz da yata yata buyurmuş artık küçülme vakti dedim 🤭 inanın küçülüyorum ve buna inanamıyorum. Daha hala yolun başındayım vereceğim çok kilolar var . Bana iyi geldiniz hepinizi çok seviyor ve teşekkür etmek istiyorum . Saolun canlarım.

Hakkindi be Bloom tebrik ederim ✌️🫡

Tamam ablacım gelince takımları hazır bil.

❤️❤️❤️❤️
Mesajını okuyunca gözlerim dolu dolu oldu. Burnumun direği sızladı Allah şahidim. :KK61::KK60:
Hepimiz birbirimize iyi geliyoruz. Herkesin üzerimizde çok hakkı var. Burada olmak , zaman harcamak motivasyonumuza büyük katkı sağlıyor. İşin ciddiyetindeyiz sorumluluğumuzu biliyoruz tatlım. Allah bu yolculuğunda tüm zorlukları kolay kılsın. Sen küçüldükçe mutluluğumuz daha artacak . Hepimiz kuculelim inşallah :dua:

Ayyy aşkom. Sabah tebrik etmiştin zaten çok incesin tekrardan saol bitanem desteğin varlığın yanımda oluşun için hazirliktasin ama yani başımdasın dimi varlığını hissetmek güç veriyor biliyorsun 🩷
Tabiiki başındayımmmm kurtulamazsın bendennn :KK62: ay vallaha kuzum bagışıklığımda düştü çok halsizim içim dışım ateş var resmen bacaklarım halsiz🥲 Başladık tekrar ilk gebedede böyle başlamıştım

Birseysellerde yüzde diye bir şey yok. Bu güne kadar olmadı . İkili çekişme yapıyoruz ve her zman sadece rakama bakıyoruz . Bu hafta tekrar yarışacağız zaten.
Elhan kendide söyledi bu gune kadar böyle bir kural söylenmemişti diye. Kural yarış başında konan bir şeydir
Canımın içi senin dediğin doğru kendi aramizda konuşmadık ama Akrep de eskiden öyle olduğu için doğru söylüyor. Kötü niyetle söylemedi. Ben üşengeclikten salla pati gidiyorum. İkili yarışmalarda çok da önemli değil yüzde haklısın. Verdiğim her gramı sana borçluyum. :dua::KK60: Akreple aranda soğukluga sebeb olduysam özür dilerim. Nolur gerilme. Takım halinde güçlüyüz. Huzurumuz daim olsun bitanem 🥰

X