Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ortalık hep gergin bu aralar 🤣 sinirlenme sırasıda bir türlü bize gelemiyorki şöyle rahat rahat didişelim:KK11:
Biri kilo aldı mı niye panik oluyorsam anlamadım kuzum. :KK14: Gerginliğimin suçlusu benim. :KK51:Diger gerginler de kendi kendilerini tedavi etsinler :63::63:
Bütün dikkatimi sana verdim. Aynı diyeti yapmamız da ayrı bir ironi ya neyse. Bu sayede kaçamak aklımın ucuna dahi gelmiyor. Geçen hafta Sibel sayesinde biraz verdim. Şimdi de sanırım verirsem senin sayende olacak . :KK60:

Biri kilo aldı mı niye panik oluyorsam anlamadım kuzum. :KK14: Gerginliğimin suçlusu benim. :KK51:Diger gerginler de kendi kendilerini tedavi etsinler :63::63:
Bütün dikkatimi sana verdim. Aynı diyeti yapmamız da ayrı bir ironi ya neyse. Bu sayede kaçamak aklımın ucuna dahi gelmiyor. Geçen hafta Sibel sayesinde biraz verdim. Şimdi de sanırım verirsem senin sayende olacak . :KK60:
Bende ikinizin sayesinde veriyorum canım. Sibel gece hurma yapalım kim eşlik eder demiş baktm kimse çıkmamış hadi dedim hurmamda vardı eşlik edeyim ona 😊 arkasındanda hadi senle de şunu deniyeyim dedim valla bu hafta benimde eksiler sizin sayenizde oldu yani 😍 Keşke 73'üde görsem Cuma oooff ne güzel olur ama bilmiyorum bu yumurta 2 günde 1 kilo attırabilirmi bana ???
Bu arada o nasıl oldu acaba sibel_84 sibel_84 iyimisin?

Bende ikinizin sayesinde veriyorum canım. Sibel gece hurma yapalım kim eşlik eder demiş baktm kimse çıkmamış hadi dedim hurmamda vardı eşlik edeyim ona 😊 arkasındanda hadi senle de şunu deniyeyim dedim valla bu hafta benimde eksiler sizin sayenizde oldu yani 😍 Keşke 73'üde görsem Cuma oooff ne güzel olur ama bilmiyorum bu yumurta 2 günde 1 kilo attırabilirmi bana ???
Bu arada o nasıl oldu acaba sibel_84 sibel_84 iyimisin?
İki günde rahat 1000 gr gelir kuzum. Yedikten sonra hem toksun hem şişlik yok. Muhteşem bir diyet bence. :KK60: Bu cuma kaptanlığı alırsın gibi geliyor offf bu çok kötü. Keşke hurma diyetine ben de katilsaydim. :bicak:

İki günde rahat 1000 gr gelir kuzum. Yedikten sonra hem toksun hem şişlik yok. Muhteşem bir diyet bence. :KK60: Bu cuma kaptanlığı alırsın gibi geliyor offf bu çok kötü. Keşke hurma diyetine ben de katilsaydim. :bicak:
Yok kız pazartesi tartîda sen bende 100grm fazla vermiştin zaten bende hurmanın arkısndan olduğu için bugün az gider, senden çok gider bence sen beni geçebilirsin yada başa başda olabiliriz ama içimden bir ses sanki Efenin_Annesi Efenin_Annesi gizli gizli bizi geçecek diyor :KK17:

Sen kimsin la.. :sinirli:
Sen kimsin :KK11:
Ben de menopozluyum kervana katıldım da erken çıktım. :KK53:
Hadi bakalım Jou Jou da hamile :KK53:Allahhhhh Allaaaah... ortalık fena . Hormonları şuan normal olan kimse yok :KK70: Menopozlusu, Reglelisi, Hamilesi hepsi burdaaa ve hepsi Aççç ... :KK17::deli:Benzin döker yakarız bu takımı uleeennnn Çıldırtmayın :KK34:

Sürprüüzzzz cuma yaaa susss 🤫🤫🤫
🤣🫣🫡 tamam cnm
Tarif isterüüüük :rolleyes:
Benim menüm yımırta :KK69:
Ablacım yazayım hemen . 4 kabak uzun uzun kesip hazırladım bi kenarda . 400 gr yağsız kıyma 2 soğan 2 kırmızı kapya biber yarım kaşık salça kimyon karabiber pul biber 1 bardakta su ekledim pişirdim. Besamel sosu içinde küçük sos tencerenine 1 kaşık tereyağlı olabilir 2 kaşık zeytinyagida ben zeytinyağı kullandım 1.5 kaşık Hindistan cevizi unu kavuştum 1.5 su bardağı süt ekledim biraz karabiber pisirdim . Borcaama kapakları 1 sıra dizdim üzerine kıymalı sosu ekleyip 1 kat daha kabak yine kıyma en sona besamel sos ver fırına 180 derece 30 dk hazır afiyet olsun deneyeceklere biz bayıldık :KK72:
:rolleyes: Kız tarif at bizede ay çok merak ettim .
Elhan ve menüm menü belli malesef yumurta :KK43:
yazayım hemen . 4 kabak uzun uzun kesip hazırladım bi kenarda . 400 gr yağsız kıyma 2 soğan 2 kırmızı kapya biber yarım kaşık salça kimyon karabiber pul biber 1 bardakta su ekledim pişirdim. Besamel sosu içinde küçük sos tencerenine 1 kaşık tereyağlı olabilir 2 kaşık zeytinyagida ben zeytinyağı kullandım 1.5 kaşık Hindistan cevizi unu kavuştum 1.5 su bardağı süt ekledim biraz karabiber pisirdim . Borcaama kapakları 1 sıra dizdim üzerine kıymalı sosu ekleyip 1 kat daha kabak yine kıyma en sona besamel sos ver fırına 180 derece 30 dk hazır afiyet olsun deneyeceklere biz bayıldık :KK72:
Vallahi bende çok üzüldümm ikiside haklı oluyor böyle tatsızlıklar yazarhanım beni düsundü dedi biliyorum efede kötü birsey demedi oda şimdi sevindiği yerden böyle duyunca modu düştü gerçekten rahat olun kızlarr diyette hep yediğim seyler var burda yemediğimda olsa sevmediğim şeylerdirr yazarhanim35 yazarhanim35 Efenin_Annesi Efenin_Annesi sozler rahat olun çekim konusunda ikinizin iyi niyetinizi çok iyi biliyorumm sizleri çok seviyorum herşey yolunda benimde kırmayalım birbirimizi❤️❤️ devam edelim bundan sonra
❤️
Canim dedim zaten rahatsızlık bi durum yok ki belirttiimm
saol cnm🥰
Buarada kızlarr doktora gittim çok minnak mis yaaaa 🥲 ondan gec döndüm sizlere yorumlara
🧿🧿 maşallah canim

Hadi bakalım Jou Jou da hamile :KK53:Allahhhhh Allaaaah... ortalık fena . Hormonları şuan normal olan kimse yok :KK70: Menopozlusu, Reglelisi, Hamilesi hepsi burdaaa ve hepsi Aççç ... :KK17::deli:Benzin döker yakarız bu takımı uleeennnn Çıldırtmayın :KK34:
Kafalar bi milyon:deli::deli::deli:

Yok kız pazartesi tartîda sen bende 100grm fazla vermiştin zaten bende hurmanın arkısndan olduğu için bugün az gider, senden çok gider bence sen beni geçebilirsin yada başa başda olabiliriz ama içimden bir ses sanki Efenin_Annesi Efenin_Annesi gizli gizli bizi geçecek diyor :KK17:
Pazartesi tartım yerinde durmadı ki 🥺 Geçmek için elimden geleni yapacağım mecbur :KK42:Efenin annesi planlar yapıyor zaten :ıslık::ıslık:

Pimi çekilmiş bombayiz :KK62::KK62::KK62::KK62:hepsi açlıktan :mad:
Tatlım ne zaman yiyelim yimirtalarimizi :KK53:

X