Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bakın bu tür şeyleri sevmiyorum lütfen benim paylasimlarima müdahalede bulunmazsaniz sevinirim . Hamile arkadaşıma buraya atmadan önce whatsaptan da atıyorum ben eğer rahatsız olsaydı o belirtirdi. Şevkimi ve hevesimi kırmayın bunlar beni negatif etkilen unsurlar.
Kibarca belirten de kabahat zaten

Kibarca belirten de kabahat zaten
Belirtmeyin hanımefendi böyle birsey isteyende olmadı sizden. Burdan (gebe) Hamile arkadaşıma Jou Jou ya sesleniyorum kuzum 9 ay boyunca avm çarşı pazar ve aile toplantısı whatsap ve instagram postlarina ayrıca televizyon izlememeni öneriyorum çünkü canın çeke bilir 9 ay sonra serbestsin sık dişini

• Beğen
Reactions: Jou
Belirtmeyin hanımefendi böyle birsey isteyende olmadı sizden. Bundan (gebe) Hamile arkadaşıma Jou Jou ya sesleniyorum kuzum 9 ay boyunca avm çarşı pazar ve aile toplantısı whatsap ve instagram poşetlerini ayrıca televizyon izlememeni öneriyorum çünkü canın çeke bilir 9 ay sonra serbestsiniz sık dişini
kızlarrr birsey yokk olur böyle bianlık tatsızlıklarr sakin olunn ❤️ yazarhanim35 yazarhanim35 sacmalamaa bee ağzina kürekle vuracamm haa ne çıkması :tokat:

Dünde sabah aynını yemiştim,akşama doğru 1 poğaca yedim çay içtim,son tartılmamda gece oda,54.20 geldim üstümü çıkardım gene tartıldım 53.80 geldim kıyafet bile 400 gr eksiltti .
Onu diyorum iste fazla çiktı diyolar ya aslinda ust başla alakalı banada çok oluyo baktım ustüm ağir geldi herhalde donuma kadar cıkariyorum donum kalıyo tabii tartıyorum -300 eksiliyorum ben şok 🤦‍♀️🤣 64 65 gidip grliyorum :KK70:

Elhan Elhan abla beni listelerden çıkarırsan sevinirim. Kötü niyetli bir şey söylemedim ama bu şekilde terslenmeyi de kabul edemem
Ben rica ediyorum lütfen çıkma listeden sayfadan,arada oluyor bu tarz olaylar konuşarak halledeleim ne dersin
Onu diyorum iste fazla çiktı diyolar ya aslinda ust başla alakalı banada çok oluyo baktım ustüm ağir geldi herhalde donuma kadar cıkariyorum donum kalıyo tabii tartıyorum -300 eksiliyorum ben şok 🤦‍♀️🤣 64 65 gidip grliyorum :KK70:
Hele birde kot varsa fazla çıkıyor hemen
Ablacım kimse ile 2 aydır münakaşaya girmiyorum öyle bir yapımda yok ama ben şurada kendi kendimi yönlendirip motive ediyorum ne gerek var çomak sokmaya
Kendiside kötü anlamda söylemedi bunu,benim düşüncem bu yönde tamamen yanlış anlaşılma oldu bıtrada.

Eleştirilmeye gelemiyorsan ne işin var diyet grubunda ? Efenin_Annesi Efenin_Annesi biz de resim atalım çıkalım işin içinden kolaya kaçıp
Ben bunu Elhan Elhan ablaya söyledim yazmak istemediğimi fotoğrafını paylaşmak daha kolay diye sizede ayrıca bildirmem mi gerekiyordu . Sizde atın atmayın diyen yok. Burası sağlıkli beslenip kilo verme topigi eleştiri değil.

• Beğen
Reactions: Jou
Ben rica ediyorum lütfen çıkma listeden sayfadan,arada oluyor bu tarz olaylar konuşarak halledeleim ne dersin

Hele birde kot varsa fazla çıkıyor hemen

Kendiside kötü anlamda söylemedi bunu,benim düşüncem bu yönde tamamen yanlış anlaşılma oldu bıtrada.
Evet daha agır olduğu için

Lütfen rica ediyorum karşılıklı atışmayın artık devam ederseniz inanın şikayet ederim sayfayı yazık olur sonra.
Eğer haksız olarak görüyorsanız ve insanın hedefinden bir adım daha uzaklaşıp şevkinin kırılmasında benimde payım olsun diyorsanız buyrun edin beni.

X