Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım seni ne kadar destekledigimi her zman biliyorsun. Onun için şevkinin kırılmaması tabi ki çok önemli ama senin ki kadar yazarhanim35 yazarhanim35 in de şevki aynı derecede önemli. Bak kız da çıkmak isteyecek bir duygu duruna girdi ,onunda şevki kırılmış oluyor. İkinizde aynı derecede önemlisiniz tabi ki .🌼 İkinizde hep motive olun ,kilo verin istiyorum ve yazarhanım burda benim örnek alırım diyeceğim 3kişiden biridir. Muhteşem azimli ve bilinç ,bir o kadar kibar ve iyi niyetli bir arkadaşımız oda . Senin de kendince haklı ve soylediklerinin içinde mantıklı şeyler var evet ama bu kadar sert dil kullanman doğru değil. Bunu hakedecek hiç bir şey demedi. Lütfen tatsızlık olmasın .Burda çok güzel bir ortamımız var.
Bana sert ve kaba konustugumu gösterecek yorumumu söyler misin Blo. Hakaret mi ettim yada küçümseyerek mi konuştum ilk baştaki tepkimde de belirttim paylasimima müdahale edilmesinden hoşlanmıyorum diye daha ne kadar açıklayıcı olabilirim. Kendimi açıklamak istemiyorum daha fazla .

Aman olmasın sakın.
Tamam, gidiyorum o zaman :)))

Burada tatlı tatlı sohbet edip spordu sağlıklı beslenmeydi, kilo vermekti derken birbirinize yol arkadaşlığı yapıyorken gerilmeye gerek yok☺️

Ahretliğim çıtır çerezim nasıl gidiyor hayat?
Pantolonun ağırlığından bahsetmişsin, sabahları aç karnına tartılmakla kahvaltı sonrası tartılmak arasında bile fark oluyor, kahvaltı öncesi-sonrası 300 ila 500 gram arası oynuyor, ben bazen bir bakıyorum camış gibi yemişim 500 gram fark atmış :KK70:
Sen merak etme ahretliğim gözüm üzerlerinde zaten .
Nasıl gitsin çıtır çerezin sırtları beli ağrıyor gene,mr çekildi kasıma randevu buldum gidip göstercem doktora fıtıktan şüphelendi.
Sabah zaten bariz fark oluyorda benimki yatmadasn önce tartıldım bide sonra tartıldım 400 gr fark etti eksik geldim çok sevindirik oldum varyaaa :KK53: :KK53: 53.80 geldim .
Oyuzden dikkat etmek lazım🤣
Pantolonlara ölüm artık :KK53::KK53:
alerjim ve hipoglisemi var sadece. ama artık bu üst solunum yolu enfeksiyonları da daha uzun sürüyor sanırım. eskiden olsa maksimum 3 güne ayağa kalkardım.
alerjik astım zor. Allah şifa versin 🤲🏻
Çok geçmişlerolsun .

Canım seni ne kadar destekledigimi her zman biliyorsun. Onun için şevkinin kırılmaması tabi ki çok önemli ama senin ki kadar yazarhanim35 yazarhanim35 in de şevki aynı derecede önemli. Bak kız da çıkmak isteyecek bir duygu duruna girdi ,onunda şevki kırılmış oluyor. İkinizde aynı derecede önemlisiniz tabi ki .🌼 İkinizde hep motive olun ,kilo verin istiyorum ve yazarhanım burda benim örnek alırım diyeceğim 3kişiden biridir. Muhteşem azimli ve bilinç ,bir o kadar kibar ve iyi niyetli bir arkadaşımız oda . Senin de kendince haklı ve soylediklerinin içinde mantıklı şeyler var evet ama bu kadar sert dil kullanman doğru değil. Bunu hakedecek hiç bir şey demedi. Lütfen tatsızlık olmasın .Burda çok güzel bir ortamımız var.
Üstüne söyleyecek sözüm yok, aynı şekilde hissediyorum.
Şu yazı dilinin duygusu, mimiği yok ya, yanlış anlamaya çok müsait.
Minnak bir uyarı bile yanlış anlaşılıyor, kızlar bu hepimiz için geçerli, lütfen biraz empati ,
Kimse ayrılmadan kaldığı yerden devam ediyor. Nokta

Dolunay mı var ne🤷🏻‍♀️

Üstüne söyleyecek sözüm yok, aynı şekilde hissediyorum.
Şu yazı dilinin duygusu, mimiği yok ya, yanlış anlamaya çok müsait.
Minnak bir uyarı bile yanlış anlaşılıyor, kızlar bu hepimiz için geçerli, lütfen biraz empati ,
Kimse ayrılmadan kaldığı yerden devam ediyor. Nokta

Dolunay mı var ne🤷🏻‍♀️
28 inde kanlı dolunay varmış

teşekkür ederim canım rabbim tüm hastalara şifa versin. Kovid değilsin dimi? O ihtimali de düşündün mü ? Şimdi ki varyant gribn uzun süren hali gibiymiş
valla test istemedi. zaten test yaptırmak da istemiyorum artık.
ama covid değilimdir sanmıyorum. çünkü covidde yoğun vücut ağrısı falan da oluyor. ben de yok. sadece halsizlik ve başımda ağırlık var. bu da normal.
yine de değilimdir inşallah :deli:

Elhan Elhan Ne kadar doyurucuymuş bu diyet patlıyorum😃 Bir de gece baya araştırdım bunu çok abartılı rakamlarda kilolar vermişler hep 😃 Ay gerçekten o kadar gider mi acaba ya bilmiyorum benim ki zaten detoks arkasına denk geldiği için şuan çok umutlanamıyorum ama aaayyy inslh. işe yarar. 🙏🏻
Çok doyurucu dediğin gibi. Arada hiç kaçamak olmadığı için veren vermiştir canım. Hurma gibi -500 günlük garanti. Gerisi aktiviteye kalmış.

Aman olmasın sakın.

Sen merak etme ahretliğim gözüm üzerlerinde zaten .
Nasıl gitsin çıtır çerezin sırtları beli ağrıyor gene,mr çekildi kasıma randevu buldum gidip göstercem doktora fıtıktan şüphelendi.
Sabah zaten bariz fark oluyorda benimki yatmadasn önce tartıldım bide sonra tartıldım 400 gr fark etti eksik geldim çok sevindirik oldum varyaaa :KK53: :KK53: 53.80 geldim .

Pantolonlara ölüm artık :KK53::KK53:

Çok geçmişlerolsun .
Maşallah Ahretliğime🧿

Geçmiş olsun🙏 gündelik hayatta hiç dikkat etmiyoruz, aslında yataktan kalkarken bile doğru kalkma diye bir tabir var, biz pata küte kalkıyoruz tüm ağırlığı bele verecek hareketler yapıyoruz😔

Tatlım sabah kalkınca WC sonrası tartıl 😂 Elhan Elhan da buradaymış Japon diyeti yapıyormuş yumurta dizdiği tabağını yesinler onun :KK70:
Yumurta yerken yanında limon ve maydanozu da unutmayın tabii sağlık durumunuz elveriyorsa limon ve maydanoz kullanın, yağ yakar ödem attırır, maydanoz hem tok tutuyor hem de ödem için 👍

Bakın bu tür şeyleri sevmiyorum lütfen benim paylasimlarima müdahalede bulunmazsaniz sevinirim . Hamile arkadaşıma buraya atmadan önce whatsaptan da atıyorum ben eğer rahatsız olsaydı o belirtirdi. Şevkimi ve hevesimi kırmayın bunlar beni negatif etkilen unsurlar.
Ciddi olamazsın . 🥺

X