Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz🤩🤩

Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü😘😘

Amin kuzum teşekkür ederiimm

Hahahahaha ne dündü yaaa 😄😄 aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi😘

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
Jou Jou tebrik ederim sağlıcakla dünyaya gelsin bebişin şu an şaşkınlık içindesin belli oluyor herhalde süpriz oldu sizlerede :KK200: :KK74:

Sabah arkadaş pişi yapmış çok küçük 1 tane yedim yemeseydim iyiydi ama evde olsa atardım ağzıma dedim ve yedim
Bir tane de has. yumurta yedim sabah kahvaltım bu

Öğlende ark.larla buluscam tavuklu salata yeriz diye konuştuk
Akşama bir şey yemeyi düşünmüyorum

Kahveyle gecistircem Yani insallah

Çok tatlı bir öğretmen arkadaş vardı. fesang fesang bir defasında ben kaptandim takımı bayağı zorluyordum . Elimi her lokmaya uzattigimda aklıma sen geliyordun hemen bırakıyordum derdi. O hafta üç kiloya yakın vermişti. Sıkı kaptanlarin kıymetini bilmeliyiz kuzum. :dua:
Evet abla kendide hırslı bizede hırs veriyor güzel oluyor

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz🤩🤩

Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü😘😘

Amin kuzum teşekkür ederiimm

Hahahahaha ne dündü yaaa 😄😄 aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi😘

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın jou tebrik ederim 😘🥹

Oooo pazartesiye yakışır bir eksi :KK66:

Canim yasin kaç ? Metabolizman hızlı çalışıyordur bundan dolayı az almışsındır canim belki

Aaaaa çok sevindim canim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ne güzel pazartesi bu kadar verdiysen Cuma daha çok verirsin

Canim boyun kilon ve yasin kaç? Birde hani geçenlerde pizzacida salata yemistin ya belki öyle yapıp hem diyete devam edersin hem de arkadaşının gönlü olur
160 canım boyum 29 yaşındayım. 30 olacağım yakında :) midem öyle kötü ki canım salatayı bile duyunca bulanıyor 🤦🏼‍♀️

Evet abla kendide hırslı bizede hırs veriyor güzel oluyor
Evet fesang fesang ike baya guzel kilo vermistik bir hafta birlikte kaptanlik yaptik ve onun takimi kazanmisti cok hirsli bir arkadas :KK66:
160 canım boyum 29 yaşındayım. 30 olacağım yakında :) midem öyle kötü ki canım salatayı bile duyunca bulanıyor 🤦🏼‍♀️
Kilon ne canim? Gencmissin canim. Anladim bende dün öyleydim seni çok iyi anlıyorum o zaman yeme bir şey daha kötü olursun

Jou Jou tebrik ederim sağlıcakla dünyaya gelsin bebişin şu an şaşkınlık içindesin belli oluyor herhalde süpriz oldu sizlerede :KK200: :KK74:
Evett çok şaşkınlıktayım abla benim bi ihtimal imkansizdır hamile kalmam ama hic belli olmuyormuş meğer çok aağoll

Oooo pazartesiye yakışır bir eksi :KK66:

Canim yasin kaç ? Metabolizman hızlı çalışıyordur bundan dolayı az almışsındır canim belki

Aaaaa çok sevindim canim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ne güzel pazartesi bu kadar verdiysen Cuma daha çok verirsin

Canim boyun kilon ve yasin kaç? Birde hani geçenlerde pizzacida salata yemistin ya belki öyle yapıp hem diyete devam edersin hem de arkadaşının gönlü olur
Amiinn bebeğimn insaallahh🤗

X