Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Salgina yakalandım kızlar dua edin biran önce atlatayım.
83.05 kilom tartildim .
Daha çok verdim ama akşam kötü olduğumdan geç saatte ballı sütler meyveler yiyince sabah böyle ciktim ama cumaya kadar daha iyi olur diye umuyorum :)

Diyetten ziyade sağlıklı beslenme olduğu için devam ediyorum .
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Cuma: 73.50
Bugün: 73.45
Fark. :50 gram :KK70: :KK70: :KK70:
Nasıl verdim bu 50 gramı bilmiyorum. Ama olsun her hafta pazartesi + 200 çıkıyordum. Şimdi az da olsa eksi çıkmışım.
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition Hayalkuran Hayalkuran

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-23-09-57-56-764_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    Screenshot_2023-10-23-09-57-56-764_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 13
Kız dur bakalım belki eksisindir 🤣 benimi kandırıyorsun yoksa yarın başka süpriz olmasın
Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm
Birde üstüne -1000 tl yazalım oraya 😂
Hahahaha bence ben +🤪
- çıkmazsan beni çalabilirler kaptanım haberin olsun 🤣😅
HIç belli olmazzz 🤪🤪
günaydınn..
cuma 67.1
pazartesi 67.2
fark +100gr
Elhan Elhan Jou Jou
hem regl oldum hem de cumartesi bir poğaça kaçamağım vardı ona göre iyi diye düşünüyorum. ama cumaya 66 lara düşmek istiyorummm.. biraz yürüyüş yapabilsem harika olacak :spor:
Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz🤩🤩
Hayırlı sabahlar 🌷🌷

Ben de durumlar kötü ya. Regl oldum iştahım aşırı derecede arttı. Yedikçe motivasyonum düşüyor 🥺 çok artı çıkacağım muhtemelen özür dilerim kaptanım 😔 Jou Jou
Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü😘😘
Kızlar öyle biraz boşluğun vardı yazmak istiyorum
Jou Jou inşallah istediğin şey okur canim hamilelik için yazıyorum eğer istiyorsan hayırlısıyla hamile olduğunu Allah nasip etsin canim
Amin kuzum teşekkür ederiimm
Gelelim dünkü karbonhidrat menünün acilimina🤪🤪
Cuma. 64.4
Bugün 64.5
Fark.-100 grm
Yine iyi geldi diyebilirim
Elhan Elhan Jou Jou
Hahahahaha ne dündü yaaa 😄😄 aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi😘
Bomba haberi bekliyoruz Jou Jou :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲

Son düzenleme:
Cuma 65.60
Bugün 65.85
Fark +250 Gr
Çok şaşırdım aslında 1 kilodan fazla artı bekliyordum nasıl oldu bilmiyorum 🤭 benim için güzel o kadar yemeye bu kadar artım varsa dikkat ettiğimde güzel düşecek kilom inşallah ☺️ Elhan Elhan Jou Jou
Simdii vücudunu şok yaratmaya bakıcaksın böyle olduysa yarına daha iyi bi diyet uygulayıp şok edeceksin 😘😘❤️❤️

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyabdan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerseydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
Tebrik ederim canım 🥰
Hayırlısıyla, sağlıkla kucağına almanı dilerim 🤲
Rabbim isteyen ve güzel bakıp yetiştirebilecek herkese nasip etsin 🤲🏼

Ayy ever artı olacaktı daha fazla artı beklediğim de şok dan yanlış yazmisim
Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyim
Çok sevindim canım Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah hayırlısı olsun sürpriz bebiş oldu

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyabdan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerseydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
Kızz gercekmii🤩🤩 amaann tebrik ederim kuzum çok sevindim hayırlıısıyla kucağına al almiş abla oluyor 😍😍

X