Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Avmye çıkacağız kardeşimin keyfini bekliyorum daha duşa girecekti oyy bana cidden
Ön alıştırma oluyor işte Çocuk olunca tam ful hazırlanıp ,çıkıp kapıyı kitlerken , çocuk aaaa benim tuvaletim geldi diyor tekrar geri girip , o halde bekliyorsun falan filan....

Elhan blonde ambition

22 Ekim 2023

sabah yok

öğlen 13.00
sucuklu biberli omlet
peynir, 5 zeytin, 1 tk bal
söğüş salata
2 dilim ekşimaya karakılçık tbe

ara
2 tb çekirdekli galeta (ev yapımı)
peynir, 1 taze incir

akşam 19.15
2 yk kıymalı yeşil domates yemeği
1 parça tavuk kemiksiz baget
3 yk basmati pilavı
3 yk yoğurtlu kırmızı lahana, 1-2 çatal turşu, yeşil biber

az sonra tarçınlı kavun yerim az

Ön alıştırma oluyor işte Çocuk olunca tam ful hazırlanıp ,çıkıp kapıyı kitlerken , çocuk aaaa benim tuvaletim geldi diyor tekrar geri girip , o halde bekliyorsun falan filan....
Ay o zaman çocuk deyip geçersin canım da bizim ki kocaman oldu hadi hadi diyorsun yok dur duşa gireceğim yok dur duşa girmeden sigara içeyim

Menüm

11:00
Az dil peyniri
13 zeytin
Domates salatalık

18:30
Yeşil mercimekli kabak
Yarım porsiyon sarımsaklı b.pilavı
Yarım porsiyon kısır
Marul süsbiberi

Kitap: Babamı Beklerken/Clare VANDERPOOL

Elhan Jou

Tatlım öncelikle afiyet olsun. İnşallah yarın artı gelmezsin. Bugun tartıldım mi? Dün de kısır yemiştin. Risk aldığını düşünüyorum. İnşallah yanilirim.

Kaptanım yarın tartı günü...ve sen de bulgur yemişsin.
Yarın eksi gelirsen yemin billah bulgur hakkında tek kelime etmeyeceğim herkese duyurulur

Afiyet olsun canım

Kaptanım yarın tartı günü...ve sen de bulgur yemişsin.
Yarın eksi gelirsen yemin billah bulgur hakkında tek kelime etmeyeceğim herkese duyurulur
Bi kase sade 114 kalori abla ondan sade yedim aslında insallahh eksi gelirimm hahaha niye öyle dedinki ablaa bulgur aslında diyette geçiyo pirinc geçmiyor bulgurda şeker olmadığı için

Afiyet olsun canım. Allah ibadetini duanı kabul etsin. Bayagi karbonhidrat yüklemesi yapmışsın. Pazartesi sıfır karbonhidrat alarak devam et tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…