Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaaaa dimiii almira ozaman zaten daha cok bilincli olcak yardım etcek bana bide borçlar var halı aldık süpurge aldık arabamızin yenilenmesi var motorlar falan birsüru sey degişcek bide boyle olunca ozel hastane var oyy oyy

8:30
1 muz
10:30
2 dilim ekmek
Peynir zeytin salatalık yeşillik
15:30
Kahve şekersiz
17:30
Avucum kadar 2 parça lavaş
Adana
Salata
Ayran
12.000 adım Jou Elhan
❤ Afferin kız sana

Dört gözle takip ediyorum bak Hayal 👁👁👁👁 ona göre gözüm üstünde Yersen yandın he

Tabi ki Borçları düşünme şimdi daha doğuma 8 ay var, o zamana kadar ödenir bir şekilde .

Nese yarın ben test yapayim o halde kafam rahat olur

Nese yarın ben test yapayim o halde kafam rahat olur
Ben yerinde olsam 2 dakka gider kan veririm . Yok test hatalı mı ? Yok o testler daha ilk haftadan sonuç vermeye biliyor vs.vs. Bu kadar erken günlerdeyken gene %100 net olamayacaksın. Onun için kan ver kurtul sonuç kesin olsun kafan rahat olsun. ona göre tekrar planlama yaparsın.

Harikasın canım yaaa süpeeerrrrr ❤
Arada kalmış mesaj kusura bakma. Şimdi sen deyince geri bakıp gördüm.
Yarın kesin eksi geliyor bence

Canım tek gitsem kızıkamı eve bırakamam eşim uyuyo test ettiğimde doktora gittigimde öğrendim ultrasonda kan bile vermemiştim ki

Selam kızlar bugün istemsizce kaçamak yaptım yarın kesin artı gelebilirim insalhh sabit kalirim

Sabah
Çeyrek simit
Domates
Hindi füme
3 zeytin
Peynir

Ogle 14.00 de mevlit vardi
2 küçük kare börek
2 kaşık un helvasi
1 minik pogaca

Akşam
3 çatal brokoli salatası
3 çatal pancar salatası

Su içemedim bugün
Spor da yok dinlendim
Elhan Jou

Pazar gunü böyle geliyor başımızaaa

Katılıyorum kaptanıma ben 2.ciye hamileyken oğlum 2 yaşındaydı doğduğunda 3 yaşında oldu kasımın 7sinde ufak olan 1 yasina 18indede büyük oğlum 4 yasina giriyor zaman nasıl geçti anlamadım birlikte büyüyorlar şimdi tabikide zor yanları var ama büyüdüklerinde rahat edersin öyle düşün

Teşekkür ederimm kuzum dogru diyorsunuzzz yaa hareketsizim bide ip atlamıştım çoktan bebe varmı yokmu bilmiyorum yarın test edeyim çıksın aradan bazen boyle geç olabilirimm haziransan beri düzenli oluyorum o ayrı ama ondan öncelerdi 40 gün bile geçiyorduondan süphe edemedim biyandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…