Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederimm kuzum dogru diyorsunuzzz yaa hareketsizim bide ip atlamıştım çoktan bebe varmı yokmu bilmiyorum yarın test edeyim çıksın aradan bazen boyle geç olabilirimm haziransan beri düzenli oluyorum o ayrı ama ondan öncelerdi 40 gün bile geçiyorduondan süphe edemedim biyandan
Bir an önce test yap canım hem bizi de merakta bırakma hemde ona göre sporuna diyete devam edersin

Teşekkür ederimm kuzum dogru diyorsunuzzz yaa hareketsizim bide ip atlamıştım çoktan bebe varmı yokmu bilmiyorum yarın test edeyim çıksın aradan bazen boyle geç olabilirimm haziransan beri düzenli oluyorum o ayrı ama ondan öncelerdi 40 gün bile geçiyorduondan süphe edemedim biyandan
Hissedersin canım his varmi 🤗

Canım tek gitsem kızıkamı eve bırakamam eşim uyuyo test ettiğimde doktora gittigimde öğrendim ultrasonda kan bile vermemiştim ki
Canım kadın doğuma gitmekle uğraşamazsan diye dedim zaten. Sağlık ocağı hemen yakında olup iki dakika kan alabilir kolayca öğreniliyor öyle. Yoksa zaten kadın doğuma randevu alınıp ultrasona gireceksen oda görünür tabi ki.
Ama en yakın zamanda sağlık acağına gidip kan değerlerine baktır canım her açıdan değerlerine bakılıp gerekli takviyeleri almalısın ve folik asit mutlaka hemen başlamalısın. Hamilelik planlandığı an folik asit başlanmalı.
Bugunki menum
Sabah 12.00
3 çatal melemen
3 4 adet zeytin
Kk kadar peynir
1 dlm ekmek

Ara öğün 15.00
2si 1 arada
3 adet ceviz

Akşam 18.30
4 yk mercimek
1 dlm ekmek
1 Kase cacık

Akşamı ekmeksiz geçirmek istiyordum ama aç hissettim maalesef yedim 🫣

@Elhan ❤️
blonde ambition blonde ambition ❤️‍🔥
Maşallah benim takıma yaaa ballarım benim 😍👏 yine çok güzel menü tam çiçek çiçek 🌼🌼🌼
Pazar gunü böyle geliyor başımızaaa 😄
🤣 Ahaaa haaaaa tabi tabi... yedin ya kendin 🤪ondan şimdi kelin ilacı olsa başına sürerdi diyorsun

Canım kadın doğuma gitmekle uğraşamazsan diye dedim zaten. Sağlık ocağı hemen yakında olup iki dakika kan alabilir kolayca öğreniliyor öyle. Yoksa zaten kadın doğuma randevu alınıp ultrasona gireceksen oda görünür tabi ki.
Ama en yakın zamanda sağlık acağına gidip kan değerlerine baktır canım her açıdan değerlerine bakılıp gerekli takviyeleri almalısın ve folik asit mutlaka hemen başlamalısın. Hamilelik planlandığı an folik asit başlanmalı.
Anladım canımm
Maşallah benim takıma yaaa ballarım benim 😍👏 yine çok güzel menü tam çiçek çiçek 🌼🌼🌼

🤣 Ahaaa haaaaa tabi tabi... yedin ya kendin 🤪ondan şimdi kelin ilacı olsa başına sürerdi diyorsun
Çok fenasın ya😄

Hahaha hiç olmadı evde bir test yap yarın :) Genelde göçmenler çok kullanır edeyim katayım cümlelerini de ondan sordum :)
Aaa bilmiyordum yok değilim kuzum🤭 nese ya kapatalım canlarr konuyu çok düşünüyorum sonra düşünmekten yoruldum bundan sonrasını bana bırakın loo 🤭🤭

X