Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben menümü yazayım kızlar günü kapatıyorum malum yarın pazartesi
Kahvaltı
3 çatal patates kızartması
1 biber kızartması
1 dilim ekmek
1 kaşık yağda yumurta
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
4 hurma+2 kuru kayısı+1incir doğrayıp
3 yemek kaşığı yoğurtla karıştırıp yedim.

Ara öğünde de
1 fincan kayısı çayı ile şeker pancarı alırım bir dilim.

Bugün erken yatmayı planlıyorum inşallah yapabilirim.
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Hayalkuran Hayalkuran

Onun işi gücü kitap,bilim,teknoloji,robotlar canım 😂 öyle demiyor ben hep götürüyorum şunu alalım bunu bunla giyersin falan 😂 onun istekler şöyle oluyor: dron lazım, teleskop almalıyız, mikroskop ne zaman alacaksınız? Bilim dergilerimin üyeliklerini yenilediniz mi? Ben yapay zekalı robot istiyorum ona bütçemiz yetmez mi 😂🤣 :oha::KK57: robotu sen ilerde kendin alır yada yaparsın kızım.
😂😂😂 bizim öyle çarşıdan kolayca alınacak isteklerimiz hiç yok çok şükür 🤣🙏🏻 :nazar:
Aboooo kiza baksen yaaa masallahhhh kitpa okuttunuz buhale geldi😄😄 masallah yaa bayildım kızına

Ayyy çok kötü şeyler yedim +geliyo 🥺🥺🥺🥺

Ben menümü yazayım kızlar günü kapatıyorum malum yarın pazartesi
Kahvaltı
3 çatal patates kızartması
1 biber kızartması
1 dilim ekmek
1 kaşık yağda yumurta
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
4 hurma+2 kuru kayısı+1incir doğrayıp
3 yemek kaşığı yoğurtla karıştırıp yedim.

Ara öğünde de
1 fincan kayısı çayı ile şeker pancarı alırım bir dilim.

Bugün erken yatmayı planlıyorum inşallah yapabilirim.
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Hayalkuran Hayalkuran
Çok güzel canım maşallah. 😊 bu hafta sende çok güzel sonuç olacak bence. 🌼 Yarında tartıda seni mutlu edecek bir sonuç göreceğini düşünüyorum. Saat erken ilerleyen saatte çok miğden kazınırsa 3kaşık yoğurda pulbiber ek ye canım bastırsın seni. :KK66: zararı yok, yararı var. Bağırsakları çalıştırır.

Aboooo kiza baksen yaaa masallahhhh kitpa okuttunuz buhale geldi😄😄 masallah yaa bayildım kızına

Ayyy çok kötü şeyler yedim +geliyo 🥺🥺🥺🥺
Sağol canım benim. 🥰 Canım çok yönlü yetiştirmeye çalışıyorum evet ama doğuştan var olan ve genetik gelen şeyler var birazda onlarla alakalı bir durum.

9.5 tatlım. Şubatın son günü 10 olacak 🙏🏻 :nazar:
Bilim atölyeleri var canım. Dene yap atölyeleri. Yazılım üzerine yetiştiriyorlar. Bir araştır istersen. 5. Sınıfta sınavları var. Sınavla alıyorlar bilgin olsun.
Çok güzel canım maşallah. 😊 bu hafta sende çok güzel sonuç olacak bence. 🌼 Yarında tartıda seni mutlu edecek bir sonuç göreceğini düşünüyorum. Saat erken ilerleyen saatte çok miğden kazınırsa 3kaşık yoğurda pulbiber ek ye canım bastırsın seni. :KK66: zararı yok, yararı var. Bağırsakları çalıştırır.
İnşallah canım. Ama erken yatmayı düşünüyorum. Ama maketi bitiremedi. Ona biraz destek verip düşüp yatmayı düşünüyorum ama benim ufaklık halen daha uyanmadı. Gece uyursa iyi.

10.00

Sade Türk kahvesi

11.20

Kaşarlı hindifümeli 2 yumurtadan omlet

4 adet yeşil zeytin

Bir parça peynir

Domates - biber

Şekersiz çay

14.50

Yarım muz

Bir taneden biraz az şeftali

Üzerine şekersiz kakaolu fıstık ezmesi

17.30

3 kepçe terbiyeli tavuklu şehriye çorbası

Sonra belki sütlü şekersiz kahve içerim

Su:2 lt - ama 3 e tamamlarım gün uzun nasılsa

blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan

Bilim atölyeleri var canım. Dene yap atölyeleri. Yazılım üzerine yetiştiriyorlar. Bir araştır istersen. 5. Sınıfta sınavları var. Sınavla alıyorlar bilgin olsun.

İnşallah canım. Ama erken yatmayı düşünüyorum. Ama maketi bitiremedi. Ona biraz destek verip düşüp yatmayı düşünüyorum ama benim ufaklık halen daha uyanmadı. Gece uyursa iyi.
Kızım Tanılandı zaten canım Bilsemli. Ordan uzay,bilim,robotik kodlama vs. Çeşitli Atölyelerden destek görüyor şuan . Tubitak projelerine falan katılacak tabi oradan ama ayrıca bir şeyse O dediğine bakayım. Şuan 4.sınıftayız.

Kızım Tanılandı zaten canım Bilsemli. Ordan uzay,bilim,robotik kodlama vs. Çeşitli Atölyelerden destek görüyor şuan . Tubitak projelerine falan katılacak tabi oradan ama ayrıca bir şeyse O dediğine bakayım. Şuan 4.sınıftayız.
5. Sınıfta canım onun sınavı. Sen bir araştır. Benim 5 öğrencim gidiyordu mezunlarından. Lgs sınavında iyi puan alınca Ankara'dan açılan yeni bir liseden mülakat için çağırdılar. Uzayla ilgili yazılım olduğu için. Önü açılıyor çocukların.

Cuma günü yiyemediğim 2 poğaçayı az önce yedim🥲🥲 bide hareketsizdim bugün ya bebe varsa diye 🤦‍♀️ amaannn iyice strest oldum ya
Kız yapma hemen stres olma canım aman ne olacak iki minik poğaçadan . Bebeler içinde olma canım hamileysen daha doğuma 8 ay var yani kızın o zaman 3 yaşa yakın falan olmuş olacak galiba oyun zamanları olur onun böyle zorlamaz seni merak etme sonrada beraber oynarlar ikisi bir büyür gider. Bizlerde öyle büyüdük. Ablam ile benim aramda da 4.5 yaş vardı .

X