Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım sigara ve atıştırma vs. Şuan ki geçiyor olduğun süreci düşünürsek bence harika bir sonuç ve daha cumaya ooo hooo daha baya düşersin
İnşallah canım yaa inşallah
Sigarayı bırakıyorsun Lavin ona rağmen iyi vermişsin tebrik ederim
Evett ona ragmen bencede iyi gdyr aksi oldu ama düzeltiyırum
Hmm anlaşıldı, sen verdin ben aldım, ziyan etmedik 600 gramı
Hahha öyle olmuş valla

ÇOk fena yakacağuz ortaluğuuu
sabah dukan içeceğimizi , ödem sularımızı falan hazırlıyoruz beybi Akşama da lahana yapıcam bomba gibi eksimiz olsun bu cuma
Bu arada benim wc çoştu bu gün ondan bu gün hiç dukan ve hiç bir bitki çayı içmedim ara verdim. Yarın tekrar senle içeceğiz

Hahahaahhaha wc dunden yana calıştırdı seni yarin içelim bugun bende içmedim ama açkarna 500 ml içiyorum yetiyo bana lahana benim memleketim ama hic etmedim kocamda sevmiyo ev halkı bi bana yapasım gelmiyo anneme gidince anca yiyorum

Canım resmen kalorisi yok. Ayrıca acayip ödem attıtıp , metobolizmayı çalıştırıyor ondan ben tek kendime de olsa seve seve yapıyorum. özellikle diyetlerin olmazsa olmazı Lahana ve kereviz bu konularda mucize sebzeler canım dün kereviz yemiştik zaten bu gün de lahana yicem.

Aaaaa kapuskamı kabuskamı nee oda çok fena bagırsakları çalıştıriyo biliyormusun kaloriside yok bekarken gelinliğim için diyete girmistim encok onu etmistim diyet gerçekten çokgüsel kilo vermiştim denemek istersen bigün yap ye salçalı falan

Afiyet olsun kuzum çok güzel menü
Normal cnm tansiyonum migren var bende ondan sanirim

Karıştırdım kiraz sapı kayısı çayı yesilcay Allah ne verdiyse

İciyorum Abla inşallah geçecek saolsin
Canım nane yağı sür miğreninin tuttuğu tarafa . Ağrı kesicilerden bile on kat etkili oluyor miğrende nane yağı . Diğer şeyleri zaten biliyorsun ışığa bakma , seste durma , mümkünse zifiri karanlık sessiz odaya gir ve uyumaya çalış.

Onu yapıyorum kız zaten şuan

Menümüde paylaşayımmm o haldeeeeee

s i d e l y a Elhan blonde ambition Efenin_Annesi

Açkarna ; limonlu kahve - yeşilçay- tarçınlı su -

12.00
2 yumurtalı karışık omlet

14.00
1 dilim mercimek ekmek
15.00
Sütlü kahve (tarçın kakao kahve)
17.30
1 tabak tazefasulye üstü kereviz yemeği susuz
1 dilim mercimek ekmek
Sumaklı Biraz Kaşık salata
1 bardak kefir

500 ip atlama
2 litre su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…