Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuzumm yaa keske daha önce gelseydin devam etseydin ama olsunn vardır bundada bir hayırrr ilaçların gözü kör olsun hep onlar yüzünden yoksa sen birşeyde yemiyosun herşey olacağına varırr 🤗🤗 sen çok minnoş kalplisin sana kanım çok ısındı🥰🥰 bebeden sonra fit anne oluruzz fenamı olur 😍
Allah razı olsun ben bi çokkez geldim gittim buraya sonra gelmeye çekindim git gel yapınca buradaki iletişim hoşuma gitmeye başladı tabloları takip ederdim hep sessiz kalırdım sonra yazınca yine gelmiş bulundum 🤗 bir de rahimden işlem geçirdim dinlenmem gerekti uzak kaldım burdan baktım zaman geçiyor doktor arayışına girdim gittim görüştüm okeyledik tedaviye başladım derken bu zamana geldim yine burada buldum kendimi

Allah razı olsun ben bi çokkez geldim gittim buraya sonra gelmeye çekindim git gel yapınca buradaki iletişim hoşuma gitmeye başladı tabloları takip ederdim hep sessiz kalırdım sonra yazınca yine gelmiş bulundum 🤗 bir de rahimden işlem geçirdim dinlenmem gerekti uzak kaldım burdan baktım zaman geçiyor doktor arayışına girdim gittim görüştüm okeyledik tedaviye başladım derken bu zamana geldim yine burada buldum kendimi
Biliyorum canımeskiden beri burdasın rabbim hayırlısıyla insallahh

İnşallah canım hedefim bu olacak gerekirse akşamları yemeyeceğim size yetişeyim 🤭
Hiç yemeyerek olmaz. Sağlıklı ve düzenli beslenerek ama mükemmel olur. Mesela yiyeceğin şeyin sana ne katkısı olcak. Sadece miğdenimi doldurup kilo aldıracak sana başka hiçbir katkısı olmayacak şeymi. Yoksa hem miğdeni doldurcak hem vücuduna faydası olacak şeymi yiyeceğin şey. İlk seçenekteki yiyecekleri görürsen. Sağlığın için faydalı olan sebzeler yeşillikler bakliyat protein barındıran yiyecekleri yönelirsen herşey çok güzel olur. Diğerleri evet lezzetli geliyor bize ama malesef kilodan ve anlık mutluluktan başka hiçbir işe yaramıyorlar. Bu benim için böyle. Kendimi böyle çözdüm. Bunu uyguladığım zamanlr mükemmel başarıyorum🥲🥲

Hiç yemeyerek olmaz. Sağlıklı ve düzenli beslenerek ama mükemmel olur. Mesela yiyeceğin şeyin sana ne katkısı olcak. Sadece miğdenimi doldurup kilo aldıracak sana başka hiçbir katkısı olmayacak şeymi. Yoksa hem miğdeni doldurcak hem vücuduna faydası olacak şeymi yiyeceğin şey. İlk seçenekteki yiyecekleri görürsen. Sağlığın için faydalı olan sebzeler yeşillikler bakliyat protein barındıran yiyecekleri yönelirsen herşey çok güzel olur. Diğerleri evet lezzetli geliyor bize ama malesef kilodan ve anlık mutluluktan başka hiçbir işe yaramıyorlar. Bu benim için böyle. Kendimi böyle çözdüm. Bunu uyguladığım zamanlr mükemmel başarıyorum🥲🥲
Ne güzel ifade etmişsin 👏👏

Ne güzel yazmışsın. Etkilendim valla çok doğru ☺️

Bugün mithiş bir baş ağrısıyla uyandım hala devam etmekte migrenimden dolayı çocuklar uyudu öğlen uykusundan bende dukan birasını iciyorum 3 litre su +750ml birada bitti bitiyor sabah ki o kahvaltıyı yaptım yarım armut yedim 10 fındık 6 tane kaju çok acikirsamda yulaf bar turk kahvesi yapıp yatarım bitikleri oynuyorum
Oy kuzuma kıyamam :KK43: Bol su iç dinlen canım.

Yaaa senin güzel kalbine sağlık teşekkür ederim 🌹
Tatlım daha önce bizimle olsaydın keşke şimdiye epey yol almış olacaktik. Hayırlısı olsun istediğin en güzel kiloya ineceksin sabır ve kararlılığın önünde ne durabilmiş ki Allah'ın izniyle. :dua::KK200::dua:
Evet abla ama az çok konuyu biliyorsun regli olana kadar bu süreç benim için çok önemli

X