Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı : 2 yumurtadan yapılmış domatesli,biberli, az kaşarlı ve beyaz peynirli omlet , yanında 7 zeytin, sade kahve (amerikano)

Akşam: Bir büyük tabak Diyet Lahana kapuskası (pirinçsiz,bulgursuz hali oluyor) ,1 kase cacık ,
1 adet mandalina

2lt su şimdiden bitti. Toplam 2 saat spor yaptım.
1, 5 saat hızlı tempo yürüyüş, 30 dakika da kondisyon biskleti.

Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a
😃 Ve rakiplerim Ysmnondr Ysmnondr gezegenfeza gezegenfeza

Kahvaltı : 2 yumurtadan yapılmış domatesli,biberli, az kaşarlı ve beyaz peynirli omlet , yanında 7 zeytin, sade kahve (amerikano)

Akşam: Bir büyük tabak Diyet Lahana kapuskası (pirinçsiz,bulgursuz hali oluyor) ,1 kase cacık ,
1 adet mandalina

applause-applaud.gif

Ohhh bu yorumları gördüm ya senden çok şükür 🙌🏽😘😘😘
😂😂😂😂😂 ya aşk olsun ya yaranamadım :KK48: kız ben senin çiğ köfte dürümüne de onun içinde az oluyor sonuçta bir tabak bulgur değil ki içinde ki bence bir şey olmaz hem yarın dengelersin vs. demedim mi aaaa aşk olsun 🤣 bu desteklerim görülmüyor :KK70: sen istiyorsun burger menülere, her türlü fasfood menülere de harika tam diyet menüsü olmuş yazayım :KK70: Dost acı söyler tatlış

😂😂😂😂😂 ya aşk olsun ya yaranamadım :KK48: kız ben senin çiğ köfte dürümüne de onun içinde az oluyor sonuçta bir tabak bulgur değil ki içinde ki bence bir şey olmaz hem yarın dengelersin vs. demedim mi aaaa aşk olsun 🤣 bu desteklerim görülmüyor :KK70: sen istiyorsun burger menülere, her türlü fasfood menülere de harika tam diyet menüsü olmuş yazayım :KK70: Dost acı söyler tatlış
Hee unutmuşum bak o yazdıklarını:KK15: şaka yapıyorum be sen yorum yaptıkça hoşuma gidiyor :KK36:

Menümüde paylaşayımmm o haldeeeeee

s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition @Efenin_Annesi

Açkarna ; limonlu kahve - yeşilçay- tarçınlı su -

12.00
2 yumurtalı karışık omlet
Eki Görüntüle 3318886
14.00
1 dilim mercimek ekmek
15.00
Sütlü kahve (tarçın kakao kahve)
17.30
1 tabak tazefasulye üstü kereviz yemeği susuz
1 dilim mercimek ekmek
Sumaklı Biraz Kaşık salata
1 bardak kefir
Eki Görüntüle 3318888

500 ip atlama
2 litre su
Afiyet olsun balım🥳

11:00
Yumurta
Zeytin
Salatalık
1 dilim ekmek
Şekersiz çay
14:00
Şekersiz kahve
17:00
5 kaşık salçalı bulgur pilavı
19:00
1 kase yoğurt çorbası içicem eşimle beraber
1,5 lt su bitirdim şimdiye kadar dahada içerim
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Salçalı bulgur pilavı çok lezzetlidir ama ertesi gün herkese aynı yüzünüzü göstermez :skandal:
Afiyet olsun canım 😘

1 adet mandalina

Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a
😃 Ve rakiplerim Ysmnondr Ysmnondr gezegenfeza gezegenfeza
Baştan sona mükemmel :KK9: :KK9: :KK9:

16 ekim pazartesi

08.30
Sade filtre kahve

12.10
Yarım kase kırmızı mercimek çorbası
Bir tane etli patlıcan karnıyarık( fırında yapılmış )
2 kaşık yoğurtlu semizotu

13:00
Sade Türk kahvesi

19.00
Yarım kase domatesli şehriye çorbası
10 adet sardalya
Salata

Su:2.5 lt

@besth18 Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü. 10 adet sardalyayi nasıl bitirdin :olamaz:

X