Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yazayım kaptancim sabah güzel başladım akşam batırdım

Sabah 10:30
1 haşlanmış yumurta
Zeytin
Peynir
2 dilim ekmek
Domatesli biber sote

21:00 gibi
Bi Margarita menü ( tavuk dünyası)

Su:2 lt geçti
Tatlışım menun sade güzel , akşam geç olmuş bu sabah kahvaltıyı geç yaptıysan tamamdır. Afiyet olsun.

pazara gittik geldik yorulduk
en sevindiğim şey de avokado almak oldu Alanya'nın iyi avokadoları adette 35 ile 40 TL arası fiyatla satılıyor. 1-2 yıldır instagramda bir yerli üreticiden alıyorum ama onda da 37 TL . bugün pazarda uygun fiyata buldum 6 tane kaptım mutluyum bir süre idare eder beni onunla yaptığım salatalar güzel ve doyurucu oluyor

Olur bitanem Sen hazirlik prensesin.

Bizim burada da adeti 35 40 TL tadını merak ediyorum aslında bende alıp denemek istiyorum nasıl tüketiyorsunuz

Kızım ve ben de bayılıyoruz

Bizim burada da adeti 35 40 TL tadını merak ediyorum aslında bende alıp denemek istiyorum nasıl tüketiyorsunuz
Bizim pazarda 10 TL ye aldım. Biraz ufak aldım özellikle büyükleri 20 TLydi. Bu hafta benim de kahvaltimda var. Afiyet olsun hepimize. Kabuklarını yüzünüze sürmeyi unutmayın muhteşem bir yumuşaklık , parlaklık veriyor.

Alıp denemek için tarif önerisine açığım

pazardan 25 TL den aldım.
valla ben genelde salata içinde seviyorum. değişik değişik salata çeşitleri yapıyorum. çok güzel yakışıyor ve tok tutuyor. ayrıca yarım avokadoyu ezip içine az limon suyu, zeytinyağı, kekik, pulbiber vs, keçi ya da ezine peyniri ekleyip kahvaltılık yapıyorum.
ya da yiyeceğim avokadoyu dilimleyip üzerine bulbiber ve limonsuyu ekliyorum.

10 TL 20 TL nere 35-40 TL fiyatlar nere

Alır almaz deneyeceğim buraya da atacağım muhakkak teşekkür ederim

Canım 60kilonun verdiği salata tarifi çok güzel oluyor. Avokoda ile diyet pudingden tut çok çeşit şey yapılıyor ama salata ve kahvaltılığa en çok yakışır çünkü tadı yağ tadında canım hakiki bir zeytin yağı yada tereyağı arası ama daha farklısıda ama damakta ki tat lezzetli bir yağ grubu gibi ondan salata yada yumurta pisirmede çok lezzet verip aynı zamanda besleyici, sağlıklı ve diyete uygun oluyor. Benim kiz ekmeğe sürmeyede bayılır kahvaltıda sıcacık tam buğday üzerine sürüp üzerine peynir , haşlanmş yumurta dilimi vs. Bayılıyor. En önemli noktası yumuşacık olumca yenir. Yani yumuşağını al yada bulmadıysan sertini evde yumuşayıncaya kadar beklet canım.

Şifa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…