Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ocean damla da 1 damla çok az. aklında olsun kilonun başındaki rakam kadar gündelik içebilirsin. mesela ben 91 kiloyum 9 damla içebilirim. ancak böyle yükseliyor çünkü.
Aa onun kullanım talimatlarında günde 1 damla yazıuordu bende o yüzeen 1 kullanmıştım.
Şimdi doktorun verdiğini onun dediği şekilde kullanayım bakalım 1 ay sonra falan birdaga baktırırım fayda etmediyse tekrar oceana dediğin şekilde geçerim çok teşekkür edeirm

Sen de iyi ki varsın iyi ki bizimlesin canım benim. İkinci mezuniyetini kutlamak bizlere nasip olsun.
Buradaki her canın da inşallah.

tamam canım

Sen harika bir insansınn herşeyin üstesinden gelirsin

Hahahah miss gibiii benimkilerde geldi bol sebzeler

Heeee dogrudurr cano
Desteğin için sağol canım benim.
oohhh misssss yiyelim ,içelim
İnsülin direncim normal çok şükür. Psikolojik ve bahar yorgunluğu olabilir dediğin gibi canım. Grip tarzı birşeyde olabilir: belki grip olcam ama vitaminler sayesinde ayaktayım gibi de olabilir
insülin direncin olmamasına sevindim canım. Digerleri yakında geçer zaten . Yürüyuş yada hafif spor için az da olsa 20dakika hafif tempo için bile kendini zorlamaya çalşırsan iyi olur. Yaptıkça hem vücut enerjin ,hem hormonlara etkisiyle psikoloji kaynaklı enerjin yükselir canım uykunuda tam alıp almadığınada dikkat et kuzum.

Yürüyüşlerimi yapıyordum şu cok sıcaklarda bıraktım. Serinleyincede hep başlıcam başlıcam başlayamadım bir türlü bu hafta başlıcam nasipse

Ben bitirdim abla tüm evi yapamadım ama olsun Buda yeter şimdilik
Ellerine sağlık bitanem. Ben de dip bucak olmasa da bitirdim. Akşama yemekli misafirim var onu da pişirdim. Pilavdan kalan ketildaki sudan bir de kahve yaptım. Belim agrimis dinleniyorum. Güle güle oturalım mis evimizde . Kokusu güzel oldu değil mi evin

Doktorun yazdığı devletin karşılayanı aldım direk canım.
İnşallah işe yarar yükselir
Yükseldi mi bilmiyorum gitmedim ama eski oranla daha iyi hissediyorum. Ben 2 aydır düzenli kullanıyorum biraz ara vereyim o zaman teşekkür ederim

Ellerine sağlık abla menünü bile bitirmişsin hızlısın maşallah Ayyy nasıl güzel koktu hemşerim en sevdiğim yumoştan döktüm misler gibi oldu teşekkür ederim

Aah ah
Bende muza Nutella sürüp yerdim, bu kiloları onurumla almıştım

Ben çok masum bi cumartesi geçiriyorum
harika gidiyorsun canım bak ikili rakamları görmeden seni bırakmam hemen göreceğiz demistim. Bak artk seninle aynı kiloda bir sürü kişi burdada var . Kendinle böyle gitgide hep gurur duyacaksın. Şimdilden 9lar geldi bak motivasyonun öyle de oldu. şimdi sırayla tartı 8le sonra 7ile başladıkça bak kendine nasılda afferin sana diyeceksin. Bu arada aynı takımdayız karsı takım duymasın benimde çok masum menü,bitki çayı, spor kusursuz bir gün oldu.

Çok çok geçmiş olsun canım
Bende hastalanmadan önce 78 dim, hastalık beni 1 ay yatağa bağladı, hastanedeyim, yemesem de olmuyor, 3 öğün yemek geliyor.
Yiyeceğimi az almaya başladım, çok gelirse hepsini bitirmedim ama en yüksek 88 e kadar çıktım.
Elimden geldiğince yediklerimi düzene koydum, ev işini de yavaş yavaş yapıyorum, buna rağmen dünden bugüne +600 çıktı ve bugün bacaklarım çok şiş ve çok sızlıyor.
Allah sana, bana, şifa bekleyen herkese şifa versin

Amin canım kilo alınır verilir zaten ama şu şişlikler işte insanı üzüyor. Ama çok sağlıklı ilerliyorum maşlalh. Sonucumuz hem sağlık ,hem kilo açısından çok iyi olacak. Senin de benim gibi menünde sağlıksız hiç bir yiyecek olmadı bakıyorum hep harika doğal besleniyorsun. ❤ bunda karşılığını vücut zaten verecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…