Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ocean damla da 1 damla çok az. aklında olsun kilonun başındaki rakam kadar gündelik içebilirsin. mesela ben 91 kiloyum 9 damla içebilirim. ancak böyle yükseliyor çünkü.
Aa onun kullanım talimatlarında günde 1 damla yazıuordu bende o yüzeen 1 kullanmıştım.
Şimdi doktorun verdiğini onun dediği şekilde kullanayım bakalım 1 ay sonra falan birdaga baktırırım fayda etmediyse tekrar oceana dediğin şekilde geçerim çok teşekkür edeirm🫶🏼

Şimdi çok iyiyim canım 🙏🏻 dilerim bir daha böyle bir atak olmasın. Çok sağol.

Evettttt 😂😂😄 Kayısılı form çayda istemiştim . Benim siparişler geldi hemen form çayımı koydum. 😊 Buni diyetisyenim öneriyordu.

Canım benim diyetisyenim var . 😊 içtiğim çaylar , arada uyguladığım şaşırtma detokları hep onum listesi. Hatta size vucudun direnç yapmamsı için diyetisyenim şunu şunu öneriyor diye direç şeyleride yazmıştım onun verdiği. Elimde profesyonel listeler +yağ ,kas,kemik takibi yapan ölçen kendi tartımda var. Burda rakamsal takip yapıyoruz diye klasik tartımda çekilip atıyorum.

Sağol canım benim iyi ki varsınız. 🤗 Profesyonel desteğim çok zaten canım. ❤ İşim gereği Tüm gün doktorlara çalışıyorum . Her çeşit dr düzenli ile iletişimdeyim ve diyetisyenimde var. 🙏🏻zaten benimde sadece morel ve motivasyon için Sizin gibi bir grup desteğine ihtiyacım vardı 😇 iyi ki varsınız. Buradan 5 yıl falan önce mezun olmuş biriydim. Bu ikinci mezuniyetim olacak. :KK50:
Sen de iyi ki varsın iyi ki bizimlesin canım benim. :KK74:İkinci mezuniyetini kutlamak bizlere nasip olsun. :dua:
Buradaki her canın da inşallah. :dua::KK200::dua:

Aa onun kullanım talimatlarında günde 1 damla yazıuordu bende o yüzeen 1 kullanmıştım.
Şimdi doktorun verdiğini onun dediği şekilde kullanayım bakalım 1 ay sonra falan birdaga baktırırım fayda etmediyse tekrar oceana dediğin şekilde geçerim çok teşekkür edeirm🫶🏼
tamam canım

Sen harika bir insansınn herşeyin üstesinden gelirsin🤗

Hahahah miss gibiii benimkilerde geldi bol sebzeler 😀

Heeee dogrudurr cano
:KK200::KK60: Desteğin için sağol canım benim. 🙏🏻
:KK50: oohhh misssss yiyelim ,içelim 😂
İnsülin direncim normal çok şükür. Psikolojik ve bahar yorgunluğu olabilir dediğin gibi canım. Grip tarzı birşeyde olabilir: belki grip olcam ama vitaminler sayesinde ayaktayım gibi de olabilir 😅
😊 insülin direncin olmamasına sevindim canım. Digerleri yakında geçer zaten . Yürüyuş yada hafif spor için az da olsa 20dakika hafif tempo için bile kendini zorlamaya çalşırsan iyi olur. Yaptıkça hem vücut enerjin ,hem hormonlara etkisiyle psikoloji kaynaklı enerjin yükselir canım uykunuda tam alıp almadığınada dikkat et kuzum.

:KK200::KK60: Desteğin için sağol canım benim. 🙏🏻
:KK50: oohhh misssss yiyelim ,içelim 😂

😊 insülin direncin olmamasına sevindim canım. Digerleri yakında geçer zaten . Yürüyuş yada hafif spor için az da olsa 20dakika hafif tempo için bile kendini zorlamaya çalşırsan iyi olur. Yaptıkça hem vücut enerjin ,hem hormonlara etkisiyle psikoloji kaynaklı enerjin yükselir canım uykunuda tam alıp almadığınada dikkat et kuzum.
Yürüyüşlerimi yapıyordum şu cok sıcaklarda bıraktım. Serinleyincede hep başlıcam başlıcam başlayamadım bir türlü bu hafta başlıcam nasipse 🤗

Ben bitirdim abla 😂 tüm evi yapamadım ama olsun Buda yeter şimdilik 🤣
Ellerine sağlık bitanem. Ben de dip bucak olmasa da bitirdim. Akşama yemekli misafirim var onu da pişirdim. Pilavdan kalan ketildaki sudan bir de kahve yaptım. Belim agrimis dinleniyorum. Güle güle oturalım mis evimizde . Kokusu güzel oldu değil mi evin :KK60: :KK5:

Doktorun yazdığı devletin karşılayanı aldım direk canım.
İnşallah işe yarar yükselir 😍
katkı derken şimdi ismi aklıma gelmedi bir madde varmış. ama zaten o da çok uzun süre kullanırsan önemlidir. ama bir de kapsül olayı da önemli. kapsül uzun vadede sıkıntı. birikim yapıyor.
peki demirini ve ferritinini güzel yükseltiyor mu?
Yükseldi mi bilmiyorum gitmedim ama eski oranla daha iyi hissediyorum. Ben 2 aydır düzenli kullanıyorum biraz ara vereyim o zaman teşekkür ederim 🤩

Ellerine sağlık bitanem. Ben de dip bucak olmasa da bitirdim. Akşama yemekli misafirim var onu da pişirdim. Pilavdan kalan ketildaki sudan bir de kahve yaptım. Belim agrimis dinleniyorum. Güle güle oturalım mis evimizde . Kokusu güzel oldu değil mi evin :KK60: :KK5:
Ellerine sağlık abla menünü bile bitirmişsin hızlısın maşallah :KK68: Ayyy nasıl güzel koktu hemşerim en sevdiğim yumoştan döktüm misler gibi oldu teşekkür ederim:KK71:

Bugün yine iyi kalori yaktım bakalım 11 .bin adım Sabah hızlı tempo ile yaptım sonra torunla dışarı çıktık terlik almaya yürüyerek gitti toplam 20.bin adım olduEki Görüntüle 3317779
IMG_20231014_171212.jpg
Tatlimla saatlerimiz aynı model :KK5: :KK200:

Kız tabi çoğu kez öyle yapıyorum terbiye ediyorsun nefsini bide şey var sabah jou da söyledim adet öncesi yada regl olduktan sonra tatlı krizlerimmiz oluyor ya ben baklava yemeden geçmezdi onu sollar bu tarif hemde basit bir olgunlaşmış muzu yatır tabağa 1 tatlı kaşığı fıstık etmesini gezdir üstüne baklava halt etmissss ben bağımlısı oldummm
Aah ah
Bende muza Nutella sürüp yerdim, bu kiloları onurumla almıştım 😔

Ben çok masum bi cumartesi geçiriyorum 😇
Hoppa:KK5: harika gidiyorsun canım bak ikili rakamları görmeden seni bırakmam hemen göreceğiz demistim. Bak artk seninle aynı kiloda bir sürü kişi burdada var . Kendinle böyle gitgide hep gurur duyacaksın. Şimdilden 9lar geldi bak motivasyonun öyle de oldu. 🤗 şimdi sırayla tartı 8le sonra 7ile başladıkça bak kendine nasılda afferin sana diyeceksin. 🥰😇 Bu arada aynı takımdayız karsı takım duymasın :sus: benimde çok masum menü,bitki çayı, spor kusursuz bir gün oldu. :nazar::KK50:

@Jou Elhan Elhan Hayalkuran Hayalkuran @sibel_84 Özellikle sizle hızla atmam gerekenlerden genelde bahsettiğim için etiket yaptım durumumu anlamanız için anlatmak istedim. Sadece bir kaç ay önce bu yaza girerken hafif kilo almam oldu buda bacağımın ödemli intihap toplayan bir hastalıkla şişip cihaz girince net görmesi ile olan haftalardaydı ve ben ilk teşhis ve alevlenmeler başlamadan önce şişliğin sebebini bilmiyorum ama iş arakadaşlarım kilo almaya başladın diyor tartı 68'e çıkmış. 😥 Doğru duydunuz bu diyete başlayayım kilo almışım dediğim halim 68 ve sadece bir kaç ay önce yaza girerkenden bahsediyorum. 68-70 arasındayken bacağım birden yürüyemez hale geldi. İyi bir profesörle Teşhis tedavi vs. Normale dönmem malesfki düzenli kortizon iğnesi ile oldu . Ben o piskoloji ile tuz kullanmayayım diye dikkat etmedim kortizonda sıfır tuz olmalı balon gibi şişiyor insan varmı yakınınızda bu tedaviyi gören bilmiyorum. Beni balon yapan kortizonlar ve arkasından bir depesyon atağı ve yazın bir kaç ay sonra bir merak edip tartıya baktım 78 i algılayamadım bile düşünün . Bu süreçte ilk baştan itibaren evden çalışmaya geçmiştim. Sonra psikolojik olarakda daha iyi hissetmeye ve artık diyet,spor geri başlamalıyım dediğimde size yazmadan bir hafta önce tartıya çıktım 82 yazdı :KK57: bu kadar kısa sürede yağ yakmak mümkün olmadığı gibi bu yükseklikte yağ tutmakta mümkün değil aynı matematik bu ve çok büyük kısmı kortizon ödemi ama psikolojik olarak bunu bir kaç ayda görmek çok inanılmaz tartı 78 yazınca 68 . 76 yazınca 66 diye okuyorum hala düşünün. Sonra diyorum ki yok 66 değil o 76 😱 onun için 76ya hızla indiği gibi 70e de hızla inecek 68 e kadar çoğu ödem ondan sonra yağdan gideceği için az gitsede olur ve en azından ben de iş arkadaşlarım en son görüp sen kilo aldın dediği halde kalmış gibi görünürüm 68de karşılaşırsak ama şuan kimse beni görmesin diye korkuyorumda
Çok çok geçmiş olsun canım 🤲
Bende hastalanmadan önce 78 dim, hastalık beni 1 ay yatağa bağladı, hastanedeyim, yemesem de olmuyor, 3 öğün yemek geliyor.
Yiyeceğimi az almaya başladım, çok gelirse hepsini bitirmedim ama en yüksek 88 e kadar çıktım.
Elimden geldiğince yediklerimi düzene koydum, ev işini de yavaş yavaş yapıyorum, buna rağmen dünden bugüne +600 çıktı ve bugün bacaklarım çok şiş ve çok sızlıyor.
Allah sana, bana, şifa bekleyen herkese şifa versin 🤲🏼

Çok çok geçmiş olsun canım 🤲
Bende hastalanmadan önce 78 dim, hastalık beni 1 ay yatağa bağladı, hastanedeyim, yemesem de olmuyor, 3 öğün yemek geliyor.
Yiyeceğimi az almaya başladım, çok gelirse hepsini bitirmedim ama en yüksek 88 e kadar çıktım.
Elimden geldiğince yediklerimi düzene koydum, ev işini de yavaş yavaş yapıyorum, buna rağmen dünden bugüne +600 çıktı ve bugün bacaklarım çok şiş ve çok sızlıyor.
Allah sana, bana, şifa bekleyen herkese şifa versin 🤲🏼
🙏🏻Amin canım kilo alınır verilir zaten ama şu şişlikler işte insanı üzüyor. Ama çok sağlıklı ilerliyorum maşlalh. :nazar: Sonucumuz hem sağlık ,hem kilo açısından çok iyi olacak. Senin de benim gibi menünde sağlıksız hiç bir yiyecek olmadı bakıyorum hep harika doğal besleniyorsun. 😇🙏❤ bunda karşılığını vücut zaten verecek.

X