Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akiamlar kızlar benim sesim gitti kulağının biri tıkalı hayata tutunmaya çalıiıyorum tereyağ bal ceviz, bal zencefil karabiber ne varsa denedim sanırım en zirvesinde yaşıyorum hastalığı
Balları meyveleri saymazsak menüm
Sabah yulaflı omlet peynir zeytin domates
Öğle yoğurt çorbası 2 kase
Akşam sebzeli et haşlama, 2 kaşık pilav yoğurt
blonde ambition

Afiyet olsun canım Kahvaltımız aynı gibi. Yulafla mi yaptın
Evet yulaf lapası ben de senin menü mesajını alıntı yapmıştım görmedin sanırım ablam. Balından cevizine hepsi aynı sen hangi meyveyle yaptın incir çok yakıştı bir de tarçın kattım nefis oldu yarın da kahvaltım yulaf lapası olacak gibi
Efsane geriiii geldiiiiii
Hoşgeldinnn canım

Çok geçmiş olsun canım
Allah acil şifa versin

Hosbuldum cnm bnm nasılsın

Çok üzüldüm canım Allah acil şifalar versin

Evet tarçın da vardı. Allah'ım bu nasıl bir denk gelmedir. Meyve olarak kiraz, kayısı , kara erik vardı. çok şaşkınım. Tadı enfesti . Tatlı niyetine yedim valla.

Ah kuzum çok geçmiş olsun. Noldu böyle Kendi kendine geçmez bayağı ilerlemiş. Bir an önce doktora git. Hiç bekleme. Allah şifa versin.

Evet tarçın da vardı. Allah'ım bu nasıl bir denk gelmedir. Meyve olarak kiraz, kayısı , kara erik vardı. çok şaşkınım. Tadı enfesti . Tatlı niyetine yedim valla.
Evet yerken aynen şunu düşündüm. Güzel bir muhallebiden hiç bir farkı yok illa sağlıksız olan ilk tercihimiz oluyor nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…