Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar kusura bakmayın hepinizi merakta koydum ama isteyerek olmayan bir durumdan kaynaklı bir gün öncesinden hatırlarsanız mesaj attım bugün işlerim vardı aktif olamadım Yarın görüşürüz diye yarın oldu telefonumu şarja takmaya çalıştım ama şarj bir türlü telefonum kabul etmedi garantisini de bitmesine Kısa bir süre kaldığı için servise gönderdik serviste bir hafta sürdü tamir onarım işi bir hafta telefonsuzdum size haber veremedim Bundan dolayı da giremedim

Ayyy sonunda ya hoş geldin bebeğim özledik valla ya

Ayyy sonunda ya hoş geldin bebeğim özledik valla ya
Sen mi ben mi be kuzum çok çok aradım eksikliğinizi hep aklıma geldiniz şimdi merak etmişlerdir dedim sonra bide şifremi unuttum tuzu biberi oldu tlf reset atılmış bütün foto video rehberim hepsi gitmiş sinir krizi geçirdim ufak çaplı şuan iyiyim ama

Selamlar, sevgiler,
Sevgili kaptanlarim ve değerli yarisanlari yarın sabah kahvaltı etmeden tartı bildirimlerinizi fotoğrafli, ( tarih- nick olacak şekilde) bekliyorum.. bol eksili bir sabaha uyanmanizi dilerim.
Masterfit Yarışması 86. Etap06.1013.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition KAPTAN77.1
Ysmnondr 83.35
menekse_kokusu 68.6
sibel_84 74.15
Lavinia_98 TRANSFER67.3
@sudansebep59.4
zeyneppk 78.4
flziso 69.5
Mavi Takim
gezegenfeza KAPTAN85.1
TemelinSafinazi 68.55
yazarhanim35 TRANSFER84.3
Jou 65.7
Ellssa 80.1
s i d e l y a 67.3
askrhpozitif 88.25
Elhan 73.3
@Ekrl65.4
Hayalkuran 78.2
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
sonundaoldu 72.0
Lonely single girl 66.0
60kiloyum 91.7
Beth18 70.0
Efenin_Annesi

Yaaa gitti mi fotoğrafların ? Ay çok kötü ya bi kez yaşamıştım içim acımıştı valla özledik ya yokluğun çok belliydi bi daha gitme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…