Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar, sevgiler,
Sevgili kaptanlarim ve değerli yarisanlari yarın sabah kahvaltı etmeden tartı bildirimlerinizi fotoğrafli, ( tarih- nick olacak şekilde) bekliyorum.. bol eksili bir sabaha uyanmanizi dilerim. :dua: :KK36:
Masterfit Yarışması 86. Etap06.1013.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
@blonde ambition KAPTAN77.1
Ysmnondr Ysmnondr 83.35
@menekse_kokusu68.6
sibel_84 sibel_84 74.15
@Lavinia_98 TRANSFER67.3
@sudansebep59.4
@zeyneppk78.4
@flziso69.5
Mavi Takim
@gezegenfeza KAPTAN85.1
@TemelinSafinazi68.55
@yazarhanim35 TRANSFER84.3
Jou Jou 65.7
@Akrrep80.1
@s i d e l y a67.3
@askrhpozitif88.25
Elhan Elhan 73.3
@Ekrl65.4
@Hayalkuran78.2
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
@sonundaoldu72.0
@Lonely single girl66.0
60kiloyum 60kiloyum 91.7
@Beth1870.0
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Yarın ne olacak acaba 🧐🧐🧐

Bu arada diyetisyenle görüştüm. Yarından itibaren onun verdiği liste ile gideceğim. Bakalım verebilecek miyim? Bu hafta bu şekilde küçük çaplı da olsa vücudumu dinlendirmeye alayım çünkü bazı değerlerim düşük çıkmış. O da yetersiz beslenmeden kaynaklı diyor. Yeterli protein alamayınca düşüyormuş.

benim de çok dağınık bir haftaydı. beslenmem olabildiğince kötüydü. yoğunluk, stres, halsizlik vs tek iyi şey havalar serinledi az da olsa çok şükür.
nasıl yaparım bilmiyorum ama yarın başlayacağım. Elhan Elhan bu hafta masterfite katılmak istiyorum.

benim de çok dağınık bir haftaydı. beslenmem olabildiğince kötüydü. yoğunluk, stres, halsizlik vs tek iyi şey havalar serinledi az da olsa çok şükür.
nasıl yaparım bilmiyorum ama yarın başlayacağım. Elhan Elhan bu hafta masterfite katılmak istiyorum.
Bu çok güzel bir karar ve haber. Hayırlısi kolaylıkla olsun Fulyacim. :dua::KK200: 100 gr bile versek kârdayiz. Hiç stres yapma olduğu kadar.

Bir iki gündür modun düştü sağlıkla ilgili bir şeyler canını sıktı. Yoksa çok güzel gidiyordun. Bilinçli ve iradelisin diyetisyen bunun üzerine daha ne katacak merak ediyorum. 🥺
Yarın ultrasyonum var hocam 11 de. Tahliller göre ameliyat diyor. Ama onermiyorum da diyor. Kafam bugün iyice karmakarışık oldu. İlk başta haftaya istedim ultrasyonu. Sonra yarın olsun hocam uzadıkça daha çok birşeyler kuracağım kafamda dedim. Olayım çıksın ultrasyonu da. Bir ay önce zaten ultrasyona girdim. Bir ayda değişmez dedim. Yok benim görmem lazım dedi kestirdi attı. Canım sikilmadi değil. TSH değerim çok düşük. Buna rağmen kilo veremiyorum. Onu da taktı lafaya doktor. O takınca bende takıyorum

X