Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım Her nimetin bir külfeti oluyor. İyi bak kendine. Nöbette kolaylıklar dilerim.

Gündüz bunlari yedim

15.00
1 paket Altınbaşak

19.00
1 tabak tavuk ızgara

Günü kapattım

Sabah tartıda -1.8 kg gordum

Geçmiş olsun canım Her nimetin bir külfeti oluyor. İyi bak kendine. Nöbette kolaylıklar dilerim.
Sagol canim. Aslında dün bir şeyim yoktu ama burası dün bugün biraz sogudu bende cibildak iş yaptım sanırım unuttum biraz dinlensem geçer de nerde o dinlenme

Haftasonu da misafirim var inşallah o zamana kadar gecer

Takipteyim o vakit
Şunun şurasında 50 ye kalmış 1,5 sene

Hayırlı sabahlar kızlar
Benim de öğlen terapilerim var, iki terapi peşpeşe,
Gelince koştur koştur oğlanlara yemek hazırlamam lazım
Buraya bakmam biraz gecikebilir
Maviş kızlarım, hepi topu 1 günümüz kaldı, rica ediyorum bugün azami dikkat edin ve vücutlarınızı dinlendirin, spor filan yapmayın
Unutmayın yarın gülümseyen biz olacağız

BUgünde herkesin işi var bellikii bende salonu dipköşe yapıyorumm geldi süpürgem elim kolum oldu resmen

Terapilerin şifa versin kaptanım.
Perşembe günü için ne lazımsa yapılacaktır için rahat olsun. Lezzetli yemeklerinle yuvan huzurlu olsun. Butun maviş kizlar bugün dikkat edecek biliyorum.

Ben geldim. Ameliyat dedi büyük bir ihtimal. Öğleden sonra tahliller çıkacak. Ona gore karar verilecek. Ama şu an ameliyat olmayı düşünüyor müyüm? Hayır. 15 tatile erteledim.

Yarın tartilayim aramızdaki sorunu tekrar görüşeceğim tatlım. Duvara vururum da Beth18 gibi maharetli değilim boya , sıva işleri düşündürüyor
Bence sen de yaparsın canim. Benimki çok büyük bir şey degildi. O yüzden boyaciya para vermeyeyim dedim. Büyük boya işlerini ben de yapamam
Düzelmezsen misafir işini ertele .
Şimdi bir ilaç içtim birde pastil aldım iyi geldi en azından biraz ısındım. Çok titriyordum sabah. Allaha şükür iyiyim gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…