Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ay evet vazgeçmeyelim. ben de artıyım. 2 gün dişimizi sıkalım bakalım. eksiye geçersek normal diyete devam ederiz. öğlen arası yürüyüşe de çıkacağım ben. sen de yap müsait olunca

Basiniz saolsun Allah sabır versin geride kalanlara
Ben yine artıyla kalktım bugün. Hurma diyeti yapayım 2 gün de bari azıcık eksilsin attılar gitsin. Kahve serbest mi bu diyette? Ben şimdi işe kaçar. Yapan gören yazarsa sevinirim
Ben p.tesinden beri sürekli +dayım asla inmiyor ne yaparsam yapayım hurma denemeyi dusunuyorum bende
Bendede aynı problem var direnci kırsak gerisi gelecekte sabretmemiz gerekecek malesef bebem ateşledi bide uyku flan hak getire yorgun ve mutsuzum

Ay geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Canım yağdan kilo verilince tartıda arada artı çıkıp sonra birden eksi görülür. Yağ hücreleri hacmini korumak için su tutar sebebi bu. Hiç kaçamsız artı çıkıyorsan yağ yakmışsındır ve 1-2 güne birden düşecek. Bulabilirsem bu konuda ki kaynakları atacağım canm içiniz rahatlar diye hem sen hemde benzer durumda ki arkadaşlar için.

Canim açkarna birseyler içiyomusun yağ yaktıracak onu içmek bile gerçekten işe yarıyo bazen açkarna direk yemeğe gidersek olmuyo mesela

Eğer bence veremiyorsaniz kan değerlerinize baktiriniz. Ben öyle oldum veremedim. Sonra tahlillerim yapıldı. Hem demir eksikliği çıktı hem d vitamini. Onlara başlayınca kilo vermeye başladım. Ysmnondr bilir 3 ay boyunca çıldırdım resmen.

Ay inşallah öyledir canım

Canim açkarna birseyler içiyomusun yağ yaktıracak onu içmek bile gerçekten işe yarıyo bazen açkarna direk yemeğe gidersek olmuyo mesela
Kahve içiyorum aç karnına canım .

Teşekkür ederim canım
Haftaya çarşamba endokrine gideceğim belirteceğim canım bunu da

Bu videoda uzun süreli açlık yok kuzum. Çok öğünlü menülere dikkat çekiliyor.
Anladım hocam normali zaten 2 öğün beslenme.
Efenin_Annesi bebegimkahvaltinı göremedim ben daha yeni ettim kahvaltımı Hayalkuran

Eki Görüntüle 3311674
Offf acıktım
Ay inşallah öyledir canım

Kahve içiyorum aç karnına canım .

Teşekkür ederim canım

Haftaya çarşamba endokrine gideceğim belirteceğim canım bunu da
Valla belirt canım. Benimde gitmem gerekli endokrine ama ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…