Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler cümleten
Yine geç geldim iki gündür iyi hissetmiyorum dün bir kayıp haberi aldım gurbette çok zormuş ya akrabam değil ama daha yakındı sanki öyle bir burukluk var içimde 😞
Dün tartıldım haftasonu alışverişteydik dışarda yendi içildi tabi biraz ödemlerim eklendi dünden beri de zaten iyi değildim düzenim bozuldu iyice burdan uzaklaşmak da iyi gelmiyor bana fırsat bulup giremiyorum bir türlü de okul çocuk ev işi derken gece oluveriyor 😮‍💨
Akşam da misafirlikteydim bugün eve döndüğümde de regl olmuşum şimdi yatıyorum yarından itibaren düzenli geleceğim artık karar verdim 😑
Dün 69.50 geldim cum 68.30 du şişkinliğim de vardı tabi regl kaynaklı Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr
Başın sağ olsun canım. Kaybettigin yakınına rahmet dilerim. Bu dünyadan göçenler dertten , sıkıntıdan kurtuluyor biz kalanlar inşallah kalan ömrümüzü hayırla geçiririz üzme kendini.

tartım sürekli artınca 2 öğün olan yememi biraz hurma diyetiyle şenlendireyim dedim.

sabah
sade nescafe
6 tane medine hurması (bunun şekeri azmış)

öğlen
6 hurma
1 kase yoğurt

ara
sade nescafe
2 adet hurma

akşam
6 hurma
1 kase yoğurt

(hurmaları suda bekletmem lazımmış. ama ben bilemedim. neyse hurmalar tatlı değildi fazla ordan yırtabilirim)
2 gün yapacağım. 3 gün dayanamam ben buna.
yoğurt ev yoğurdu ekşi geldi o nedenle sabah yemedim. 7 şer olan hurmayı da böldüm kahvenin yanına ekledim.

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr Jou Jou

Evett boyuna göre öyle oluyor kuzum

Hahahahah uyudum vallahiii kocişte geç gelince buhafta almira hanım la tek başıma çok yoruluyorum ya kocam erken gelince oda onla oynayınca dinlenmiş oluyorum buhafta pek dinlenemicem gibi :KK70: nasılsa anladın gittiğimi hahahah :KK70: 7de uyandım ama yatakta kızla oyalandık sıcak yorgan içinden zor kalktım:KK70: anca ayaklandım :KK70:
Tanıyorum seni çünkü benim yabani ler oğlanlar gece 2 de yatıyor sabah 11 buçukta kalkıyor 😁

tartım sürekli artınca 2 öğün olan yememi biraz hurma diyetiyle şenlendireyim dedim.

sabah
sade nescafe
6 tane medine hurması (bunun şekeri azmış)

öğlen
6 hurma
1 kase yoğurt

ara
sade nescafe
2 adet hurma

akşam
6 hurma
1 kase yoğurt

(hurmaları suda bekletmem lazımmış. ama ben bilemedim. neyse hurmalar tatlı değildi fazla ordan yırtabilirim)
2 gün yapacağım. 3 gün dayanamam ben buna.
yoğurt ev yoğurdu ekşi geldi o nedenle sabah yemedim. 7 şer olan hurmayı da böldüm kahvenin yanına ekledim.

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr Jou Jou
Afiyet olsun canım

Ben yine artıyla kalktım bugün. Hurma diyeti yapayım 2 gün de bari azıcık eksilsin attılar gitsin. Kahve serbest mi bu diyette? Ben şimdi işe kaçar. Yapan gören yazarsa sevinirim 😘
Günaydın canım nerdeyse bıgün herkes +da 🤦🏼‍♀️ Dolunay vardı o mu etki etti ne
10. Takımdaydım
3 kez mezun olmuştum
Bayağı düşmüştüm, hatta ilk seviyeleri yapıp tamamladığımda 56 kg olmuştum
Ohh maşallah darısı başımıza
Günaydın kızlar
Ben her iki saatte uyandım
Torunları da okula yolladım
Biraz uyuyun derken bebiş uyanıp kendi kendine mırıldanmaya başladı
Çaktırmıyorum, uyur gibi yapıyorum 😂😂
Günaydın ablacım.

Kızlar Kızlar çok şiştim 68 olmusundur gidim göbeğim kollarim hep doldu
Dün bir de regl öncesi iştah patlaması yaşadim bir baş soganla bulgur pilavı yedim iki tabak
Başka şeyler de yedim
Malum millet çikolataya as erer ben soğana 😁
Şimdi
Şöyle bir alet aldım 3 gün kullandım galiba etki edecek gibi
Ama 1 dk kullandım
Onu beş dakikaya çıkarıyorum ve de 15 dakika egzersiz yapacagim her gün
Mümkünse en az yarım saat yürüyüş
Akşam 19.00 sonrasi cay bile yok
Cuma günü tartilacagm
Sonrasını birlikte gorecegizEki Görüntüle 3311527
Günaydın canım afiyet olsun 😂
Günaydın erkencilere
Bende 6.30 kalktım suyumu icip gittim 6 km yürüdüm 8.bin adım şimdi filtre kahvemi iciyorum

günaydınnn :KK52:
bu hafta aktif olurum sandım ama maalesef çocuklar üst üste hastalandı benim de hastalığım tam geçmedi. bir türlü fırsat bulamıyorum yazmaya :KK43: menülerim de tam istediğim gibi olmadı cumadan sonra inşallah düzene girer :dondurma:

X