Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aa kendini neden böyle strese sokuyorsun canım rakibim 😂 Bence sana 100-200grm bile olsa yeter . Önemli olan vermek :KK48: rakama takılma bence :KK48::KK48: oyalan o rakamlarda birazda ben yanına geleyim :KK70:
Hayır hayır. Kasıma kadar kendime hedef koymuşum. Ara tatile kadar inmem gereken kilom var. Memlekete o kilo ile gitmem lazım.

Ben sene başında felç geçirdim canım, ondan kaynaklı sorunum😔
Hamdolsun yürümeye başladım ama lenfödem beni çok zorluyor, ağrıyı da artırıyor.
Sen de ihmal etme, doğru teşhis konsun, doğru tedaviye başlarsınız 🤲🏼
Geçmiş olsun şimdi daha iyisindir umarım 🙏 randevu aldım bende gideceğim doktora

Ya öylede haftada 1 günümüz var beraber takıldıgımız ye bisey olmaz diyor vicdan yapıyor ucundan kıyısından alıyorum bende 😂
O zaman direkt telafi etmek için akşamları hafif yiyeceksin canım :) mesela ben şu an iÇin karbonhidrat tüketmiyorum ama geçen canım ciğer çekti lavaş olmadan bol salata ile tükettim bunun gibi

Taş gibi hatun bir an önce toparlansin inşallah.
Tasligimjz anca ödemelerle oluyor göreve gidiyorum şu an dunkunden daha da taşım Mahvoldum bu haftayı pas geçebilir miyiz acaba ne de olsa hazirliktayim
Hafta içi regl olurum inşallah rahatlarım
Şu an üzerimde gömlek ceket 7_8cmlik topuklu ayakkabı var tartışırken zaten iki kilo fazla çıkarım zaten fazlayım da :)

CAnım aralıkli oruç yapıyorum zaten yemek yediği için sıkmıyorum kendimi kuzum ya filtre kahve ictigim bile oldu halada icerim ama 3litre su içince epeyde doluyo aksamlari 5 6 gibi sebze yiyorum
Bende çok su içiyorum akşamlarida yürüyüş yapıyorum kar düşene kadar tabi kar düşünce yürüyüş imkansız burda 🫢 umarim bende verebilirim

Anaammm kız ne fenasın sen öyle :KK45:
Aa aşk olsun :eek: Eşin ye , bir şey olmaz deyince vicdanlı oluyor. Ben ye bir şey olmaz deyince fena oluyorum . Kör adelet :KK70::KK70: Oysa eşin gibi vicdan yaptığım içindi o tabi ki rakibim diye değil :KK70: içiniz fesat . Merhametimi göremiyorsunuz hahahaaaa....:KK48:

Bende çok su içiyorum akşamlarida yürüyüş yapıyorum kar düşene kadar tabi kar düşünce yürüyüş imkansız burda 🫢 umarim bende verebilirim
Kar burdada sıkintı kiş geldimi evde ama çoğu leslie yaptım ben baya baya kurtarıcımdı benim resmsn simdi ip atlamaya geçtim

Geçmiş olsun ve başınız sağolsun

Başınız sağ olsun canım. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Giden kurtuluyor dünya dertlerinden biz kalanlara da sabırlar dilerim. Allah şifa versin canım inşallah sancıların son bulmuştur. :dua:

Geçmiş olsun canım basiniz saolsun😔 hosgeldin takımımıza :KK19:

Başınız sağolsun canım
Rabbim rahmet eylesin 🤲🏼
Allah razı olsun. Vücuda yayılmış kanser vardı beklendik bı durumdu ama Rabbim böyle ölüm versin herkese. Dünyada sefil yaşadı ama vedalaşarak aklı başında yatak ömrü çekmeden vefat etti. Ölüme imrenilirmi imreniyorum ne yalan söyleyeyim. Arkada yarım kalan işi olmadan. Huzurla yumdu gözlerini.

Üşenmedim listeyi çıkardım. :KK52:

Eklentiler

• IMG_20230930_123426.jpg
    IMG_20230930_123426.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 26
Menümü paylaşayım.
Kahvaltı
Azıcık patates kızartması 3 çatal kadar
3 adet zeytin
1 dilim ekmek
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Ara öğün
1 salkım üzüm
Akşam
Çiğ köfte ama kaç sıkım bilmiyorum. Marul arasında

Elhan Elhan @Ysmnondr
Allah ne verdiyse :kk77: çiğ köfte sıkımlarini sayanlar bizden değildir :olamaz:
Afiyet olsun canım 😘

Tasligimjz anca ödemelerle oluyor göreve gidiyorum şu an dunkunden daha da taşım Mahvoldum bu haftayı pas geçebilir miyiz acaba ne de olsa hazirliktayim
Hafta içi regl olurum inşallah rahatlarım
Şu an üzerimde gömlek ceket 7_8cmlik topuklu ayakkabı var tartışırken zaten iki kilo fazla çıkarım zaten fazlayım da :)
Belki de regl gerginligidir. :KK51:Bir an önce toparlanirsin inşallah. :dua:

X