Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ettim hocam

Valla öyle değilmiş. Bugün diyetisyene bir uğradım da. 1200 kalorinin altına düşersen vücut kendini kilitler dedi.
Otofaji diye bir şey var
Açlık oruçları var
Var da var
Ama haklısın 1200 kalorinin altına düşünce de iyi değil...
Kuzum her kafadan ayrı bir şey çıkıyor.
Ben aç kalınca eriyorum başka türlü gitmiyor.

Aynen oyle herkes bisey diyor bence en temel olay yağ protein karbonhidrat dengesi 1 gün yada iki gün açlık çok bisey değiştirmez vücutta tabiki herhangi bir vitamin vb eksikliğinin yoksa onun dışında bu üçlü temel kıstas ve tabiki su bu düzeni oturtmaya çalışıyorum bende

Sibelcim yorgunluk, tükenmişlik illk haftalarda olur sonra geçer. Kendine bir güzellik yap seni ne mutlu ediyorsa mesela
Çocukların ödevi bitsin başka birşey istemiyorum
Bende öyleyim. Asla yiyerek kilo veremem

İyiyim ablam sağol

Aç değildim yemek sonrası oldu
İftar edersin bı ağırlık çöker ya öyle oldum

Canım takıldım sana iyiyim
Herzaman burada olacağız diye birşey yok.

Cok geçmiş olsun, menun dengeli ama yine de dikkat et. Beni genelde tuz tuketememek etkiliyor, tansiyonum düşüyor. Ama şeker durumunu bilemiyorum.

Sabah
10:30
Yumurta salatası
Bir dilim ekmek
Şekersiz çay

13:00
4 tane çiğ köfte ( ev yapımı)
Bolca marul

15:30
Bir kase yayla çorbası
Madımak 3 yemek kaşığı
Sulu köfte ( 7 adet)
2 yemek kaşığı pirinç pilavı
2 dilim ekmek

20:30
2 adet tulumba

1 lt su
Elhan Ozzybal

Günaydın guzellerim
Köprüden önce son çıkışa geldik gelsin detokslar içilsin sular

Günnnoooooo
Regl oldum bugün tamda yarına hazırlık ediyordum yavvv hepte böyle kaptan zamanıma olur heheheh neyseki diyet yaptığımdan beri epey duzenli regl oluyorum 38 lerde olurdum ama simdi 28 le 30 arası oluyorum 4aydan beri

Düzensizlik çok kötü

Reactions: Jou
Sirkey bende hiç duymamıştım nevoştan duydum bunuda etklili oluyormuş,hatta bir arkadaş deneyerek bıraktırmıştı kızına.
Çok uzun süre emzirincede evet bırakması daha zor oluyor,biraz daha devam edip bırakması lazım.
İyiyim ablam sağol

Aç değildim yemek sonrası oldu
İftar edersin bı ağırlık çöker ya öyle oldum

Canım takıldım sana iyiyim
Herzaman burada olacağız diye birşey yok.
Hep iyi ol dikkatet kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…