Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa tamam abla kusura bakma bilmediğim için nikahı okuyunca yazdım afedersin
Olurmu hiç öyle bilmediğn için sorman çok normal yani,hiç sıkıntı değil
Paçiyle uğraşıyorum çok sinirlerimi bozdu bütün gün meme krizi yaşıyorum hersey veriyorum yiyo gene meme bakma gülüyorum ama psikolojimtavan
Mememi istiyor devamlı yoksa.
Evett olabilir bakalım kociş birseyler alıp gelcek ne yapacem sebze de yapabilirim
Mercimey yada yoğurtlu çorbada olur.
Bende gratistwn almıştım geçen sene skt tarıhı cekmediyse kullanayım
Geçen sene almıştım şimdi gene baktım 2025 yazıyor tarihi.

Mercimeğim bitti ablam dayanırmı meme istiyo 1.5 yaşında zaten daha daha çok bağlanıyolarmış

Mercimeğim bitti ablam dayanırmı meme istiyo 1.5 yaşında zaten daha daha çok bağlanıyolarmış
Evde ne varsa ona göre yapmaya çalış,süt durumun nasıl vardır demi,bizim nevoştan duymuştum meme üerine sirke dökünce kokudan almıyorlarmış bırktırmak istiyorsan dene istersen.

Reactions: Jou
Evde ne varsa ona göre yapmaya çalış,süt durumun nasıl vardır demi,bizim nevoştan duymuştum meme üerine sirke dökünce kokudan almıyorlarmış bırktırmak istiyorsan dene istersen.
Evett sirkeyi cok duydum ama içim el vermiyo genede ablamm birazdaha emsin diyorum emzirmeyi cok seviyorum ama tabi abartıyo genelde bide daha küçük diye bazen cok abartınca bıraktırcam diyorum aam geriye vazgeciyorum kıyamıyorum süt durumum varr ama emzik niyetinede emiyo bide sigara bağımlısı gibi resmen emzik bile hic almadı bebekken

Fırsat buldum menumu yazayım kimi etiketliyoduk ben unuttumda dünde etiketlememisim
Sabah kahve yesilcay
Kahvalti 13.00 1 adet poşe yumurta 1 dilim peynir 3 zeytin 1 domates 3 kasık ev yapımı kahvalti sosu (yağsız yapiyorum) 1 ince krep 1 bardak ayran
Ara öğün 16.00 civarı dukan birası 7 fındık
Akşam yemeği 18.30 gbi yerim haşlanmış tavuk göğsü ve süt mısır hazırlıyorum ve kapanış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…