Popüler Konu LenaG ile MasterFit

afiyet olsun, kaşar peynirli yulaf lapasını ben de deneyeyim
Bende menümü yazayım.
Elhan Ozzybal
Kahvaltı bir kase gronala
Ara öğün
1 küçük kefir yarım elma
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
Kabak sote
Çok dengeli, süper
2 dilim ekmek ya da 2 adet tulumba birer tane daha iyi olurdu, afiyet olsun

kusura bakma canim ya birkac gundur alisverise gitim isten sonra, zumba mumba sonrasi komsuyla bulustum derken eve gec geldim cocuklari uyutup uyudum. Ama gec de olsa yazacagim. Hatta yazacaklarim var dun yeme bozuklugu uzerine bir uzmanla gorustum. Onerilerini birzdan yazacagim.

Canımm epeyy tempo geçmis dün

Bebe babayla daha iyi uyuyormuş. Baba anneye göre daha az stresli olduğu için. Annenin stresi bebeye geçiyormuş.

Canımm epeyy tempo geçmis dün
uzun zamandir aklimdaydi yeme bozuklugu uzmaniyla konusmak.
Simdi soyle onerilerde bulundu. Oncelikle fazla yemenin stresten kaynakligini kabul etmemiz lazim dedi. Ve ilk adim olarak stresi azaltmak icin vucudumuzdeki kaslari duzenli olarak gevsetmemiz lazimmis.
asagdaki videoyu gunde bir kez ama gun icerisinde hava kararmadan yapmamiz lazim, hergun en az 3 ay boyunca:

ve hergun gece uyumadan once su video yapilacak: (bunun turkcesini bulamadim, autogenny schultza teknigi diye aratabilirsiniz.

Bu videolarin yani sira, diyetisyen listesi veya herhangi bir saglikli yeme listesine adim adim basliyoruz. Mesela ilk 3 gun sadece kahvaltimizi olmasi gerektigi gibi(listeye uygun veya bize uygun ama saglikli olarak) yiyyoruz. sonra buna ogle yemegini ekliyoruz, sonra aksam yemegini ama adim adim.

verdiğin güzel bilgiler için teşekkürler Ben de stresliyken aç olmadığım halde yiyorum, başka duygulardan kaçıyoruz bu şekilde
Yarın sabah kendime kralicelere layık bir kahvaltı düşünüyorum. Tabi erken kalkabilirsem. Üç gündür gronala ile gidiyoruz.
Bu hafta menülerin çok iyiydi , tartıdan sonra muhteşem bir kahvaltıyı hak ediyorsun

Reactions: Jou
Selam kızlar nasilsinj8x
İki üç gün 12 saat çalışınca gelmeye vaktim olmadı
Bugünkü menum
Hiç aç değilimmasallah hormonlar yavaş bugün daha da bir şey yemem
Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…